منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فصل تعطیلات پیش رو بهترین زمان برای خرید آیفون 13 اپل است

فصل تعطیلات پیش رو بهترین زمان برای خرید آیفون 13 اپل است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فصل تعطیلات پیش رو بهترین زمان برای خرید آیفون 13 اپل است

گزارش های منتشر شده حاکی از افزایش در دسترس بودن آیفون 13 اپل در تعطیلات پیش رو است. این خبر با پیش‌بینی‌های تحلیلگران و کاربران این شرکت مبنی بر محدودیت در دسترس بودن گوشی‌های هوشمند جدید اپل به دلیل کمبود جهانی چیپ‌ست و کاهش تولید شرکت‌ها به دلیل همه‌گیری جهانی تاج در تناقض است.

کمبود جهانی تراشه و کاهش تولید آیفون 13

تولید آیفون مانند بسیاری از محصولات دیگر به دلیل کمبود تراشه های جهانی و اختلالات زنجیره تامین جهانی کاهش یافته است. از طرفی زمان مورد انتظار تحویل آیفون 13 به خریداران این محصول هفته ها به طول انجامید و 6 میلیارد دلار برای اپل هزینه داشت.

با این حال، شکاف عرضه و تقاضا بین آیفون 13 در ماه های اخیر کاهش یافته است زیرا زنجیره تامین اپل توانسته است برخی کمبودها را جبران کند. امروز رسانه دیجی تایمز اعلام کرد که با آغاز تعطیلات پیش رو و تحت تاثیر راه حلی احتمالی برای مشکلات تولید آیفون 13، مشکل موجودی و تفاوت عرضه و تقاضای این محصول برطرف خواهد شد.

شایان ذکر است که اپل تمامی محصولات خود از ایرپاد تا مک بوک جدید را ارتقا داده است که خرید این محصولات را به ایده ای بسیار جذاب برای مشتریان این شرکت تبدیل خواهد کرد. مخصوصا ایرپادهای جدید این شرکت که در ایام تعطیلات هدایای محبوبی برای مصرف کنندگان محسوب می شوند. اپل نسل سوم ایرپادها را با ویژگی های جدید قابل توجهی مانند اکولایزر تطبیقی، فناوری صدای فضایی نصب شده روی سر و دوام بهتر معرفی کرده است.

علاوه بر این، اپل با آغاز تعطیلات پیش رو، زمان بازگشت محصولات خریداری شده خود را از 1 نوامبر تا 25 دسامبر سال جاری تا 8 ژانویه 2022 تمدید کرده است. زمان مرجع فوق برای iPhone، iPad، MacBook، Apple معتبر است. ساعت، اپل تی وی، ایرپاد، هوم پد مینی و سایر محصولات این شرکت.

انتشارات پیشرو تعطیلات بهترین زمان برای خرید آیفون 13 اپل است این اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.