منو سایت

فروش 200 درصدی گوشی هوآوی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فروش 200 درصدی گوشی هوآوی

به گفته هی گانگ، مدیرعامل هواوی، این برند چینی رکورد جدیدی را در فروش گوشی های هوشمند صدفی در چین به ثبت رسانده است. به گفته He Gang، فروش گوشی های تاشو هوآوی در چین نسبت به سال گذشته 200 درصد افزایش یافته است. با این ارقام می توان تشخیص داد که هوآوی رتبه اول بازار گوشی های هوشمند چین را از نظر فروش گوشی های صدفی دار دارد.

یکی از مقامات ارشد هوآوی همچنین گفت که گوشی تاشو هواوی میت ایکس 2 به طور گسترده توسط مصرف کنندگان چینی مورد استقبال قرار گرفته است. وی افزود هوآوی با افزایش کارایی فرآیند فروش و تحویل Mate X2، تجربه کاربری بهتری را در جنبه های مختلف در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

گوشی های تاشو هوآوی

شایان ذکر است که هواوی از سال 2019 پیشرو در نوآوری در زمینه گوشی های صدفی است، این غول چینی ابتدا هواوی میت ایکس را معرفی کرد و پس از آن میت ایکس اس. شایان ذکر است که هر دو دستگاه با طراحی پوسته در بازار موجود هستند و نسل اول و دوم گوشی های هوشمند با پوسته هواوی هستند.

هوآوی اوایل سال جاری گوشی هوشمند Mate X2 را معرفی کرد که مجهز به نمایشگر خارجی و نمایشگر داخلی است. قلب تپنده گوشی هوشمند مذکور نسخه 5G تراشه کایران 9000 5G خود هوآوی است و هواوی میت ایکس 2 نیز دارای 12 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه است.

علاوه بر این، هواوی اخیرا نسخه چرمی جدید میت ایکس 2 را عرضه کرده است که مشخصاتی مشابه نسخه اصلی میت ایکس 2 دارد، اما طراحی کاربری فوق العاده ای دارد. طراحی زیبا و چشم نواز نسخه چرمی گوشی هوشمند رویه این حس را به کاربر القا می کند که وسیله ای منحصر به فرد و مجلل را در دست دارد.

فروش گوشی های تاشو هوآوی 200 درصد افزایش یافت برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل پدیدار شد.