منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فروش سری آیفون 13 اپل از خانواده آیفون 12 پیشی گرفته است

فروش سری آیفون 13 اپل از خانواده آیفون 12 پیشی گرفته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فروش سری آیفون 13 اپل از خانواده آیفون 12 پیشی گرفته است

حدود یک هفته پیش ، اپل چهار مدل سری آیفون 13 با قابلیت اتصال 5G را معرفی کرد. پیش فروش این گوشی ها در برخی از بازارهای مهم دنیا از 4 روز پیش آغاز شد. بنابراین ، زمان آن فرا رسیده است که اولین تجزیه و تحلیل تخصصی تقاضای اولیه و پیش بینی فروش را در میان مدت و بلند مدت ارائه دهیم.

اگرچه غول های جدید کوپرتینویی ممکن است در زمینه های بسیار مهم نسبت به خانواده آیفون 12 ، طراحی مجدد قابل ملاحظه ای نداشته یا پیشرفت چشمگیری نداشته باشند. اما وقتی خبر شنیدم که فروش 4 مدل آیفون جدید از نسل قبلی خود در سال 2020 پیشی گرفت ؛ به نظر می رسد یک چیز خوب و البته نه چندان شگفت انگیز است.

انتظار می رود تقاضا برای iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max بسیار زیاد باشد.

به گفته مینگ چیکو ؛ یکی از برجسته ترین تحلیلگران و کارشناسان اپل (که پیش بینی او برای طراحی اپل واچ سری 7 اشتباه بود) ، پیش خرید آیفون 13 تا کنون بیشتر از آیفون 12 بوده است. برای همه مدل های خانواده iPhone 13 صدق می کند ، نه فقط مدل استاندارد 6.1 اینچی یا هر یک از اعضای خانواده به صورت جداگانه. با این حال ، آقای کو هنوز آمادگی ندارد آمار دقیق فروش تلفن را اعلام کند. با این حال ، افزایش تقاضا برای پیش سفارشات تا حد زیادی مطابق انتظارات بازار است.

طبق گزارشات ، هم بازار و هم اپل انتظار داشتند آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس از آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس سال گذشته محبوبیت بیشتری داشته باشند و ظاهرا این پیش بینی مالی است (به معنای واقعی کلمه) … و تقریباً درست بود.

فروش سری آیفون 13 اپل از خانواده آیفون 12 پیشی گرفته است

این خبر بسیار خوبی برای افرادی است که نگران تکرار تاخیری هستند که در راه اندازی مدل های iPhone Pro تا سال 2020 مشاهده شده است. زیرا این بار اپل اقدامات بسیار بهتری را برای رفع نیازهای خریداران مدل های آیفون مدرن تر انجام داده است. این سفارشات 45 تا 50 درصد از کل پیش خریدهای سری آیفون 13 را شامل می شود. سفارشات اولیه iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max بین 35 تا 40 درصد از کل سفارشات برای سری iPhone 12 است. مدلهای دوگانه آیفون 13 پرو و ​​13 پرو مکس در حال حاضر کمی کند شده است. اما چرخه عرضه و تقاضای اپل به احتمال زیاد در ماه نوامبر تا حدودی تکمیل می شود.

آیا آیفون 14 ارزش انتظار را خواهد داشت؟

بر اساس آمار از پیش اعلام شده ، آیفون 13 و آیفون 13 مینی تقریباً 50 تا 55 درصد از کل پیش خریدهای ثبت شده برای خانواده آیفون 13 را تشکیل می دهند. این نشان می دهد که محبوبیت آیفون مینی جدید حتی کمتر از مدل 5.4 اینچی سال گذشته نظریه پردازی درباره چگونگی تحقق چنین سناریویی دشوار است. همچنین تصور پاسخ عظیمی از خریداران به دستگاهی که احتمالاً هرگز مدل جایگزینی برای آن وجود نخواهد داشت ، دشوار به نظر می رسد.

مطمئناً جالب خواهد بود که ببینیم آیا مدل های آیفون 14 سال آینده می توانند رکورد جدیدی را در زمینه پیش فروش با طراحی مجدد و پیشرفت های قابل توجه نسبت به خانواده آیفون 13 ثبت کنند. سری آیفون 13..

فروش سری آیفون 13 اپل از خانواده آیفون 12 پیشی گرفته است

طبق پیش بینی ها ، آیفون 14 هیچ شباهتی به مدل های نسل قبلی نخواهد داشت

به طور کلی ، انتظار می رود فروش جهانی آیفون در سال 2021 با نرخ سالانه 16 درصد افزایش یابد. این دستاورد عمدتاً به دلیل عرضه چهار گوشی جدید iOS ، چالش های بزرگ جهانی Huawei و مشکلات کوچکتر اما هنوز قابل توجه در بسیاری از بازارها و مناطق است. صنعت تلفن همراه

باید در نظر داشت که آیفون 14 احتمالاً سرانجام ایده بحث برانگیز اسلات را کنار می گذارد و در عوض از مدل بسیار رایج صفحه نمایش توخالی استفاده می کند. با این حال ، به نظر می رسد طرفداران آیفون هنوز باید یک سال دیگر منتظر بمانند تا به فناوری یکپارچه Touch ID با صفحه نمایش ، سیستم شناسایی رو به پایین و استفاده تجاری از طراحی تاشو دسترسی پیدا کنند.

البته در 1 ، 2 یا 3 سال آینده تغییرات بزرگی رخ خواهد داد. بنابراین ، توصیه می شود به جای انتظار بیهوده برای ارائه تلفن مناسب ، یکی از بهترین گوشی های موجود در بازار را خریداری کنید. بدون شک نام چندین مدل گوشی از سری iPhone 13 نیز در این لیست دیده می شود.

فروش سری آیفون 13 اپل از خانواده آیفون 12 پیشی گرفت و برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.