منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • عکسهای نسخه ویژه Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 Tom Brown Edition

عکسهای نسخه ویژه Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 Tom Brown Edition

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
عکسهای نسخه ویژه Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 Tom Brown Edition

سامسونگ Tom Brown Edition را در دستگاه های جدید خود با نام های Galaxy Z Fold 3 ، Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Watch 4 Classic معرفی کرده است. گوشی های هوشمند Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 دارای رنگ سفید مات منحصر به فرد با قاب نقره ای براق هستند. مانند دیگر مدل های سری تام براون ، این بار نیز شاهد استفاده از دو خط موازی به رنگ قرمز و خاکستری هستیم.

مصرف کنندگان می توانند Galaxy Z Fold 3 یا Galaxy Z Flip 3 Tom Brown Edition را خریداری کنند ، یک بسته نسبتاً ویژه که شامل تلفن هوشمند ، S Pen Pro (فقط Galaxy Z Fold 3) ، Galaxy Buds 2 ، Galaxy Watch 4 با 3 بند قابل تعویض و آنها یک شماره شارژر بی سیم برای شارژ تلفن و تماشای همزمان دریافت می کند.

همه لوازم جانبی ، شامل 2 مدل 3 بند برای ساعت های هوشمند ، از مدل طراحی تام براون برای زیبایی هرچه بیشتر استفاده می کنند. در صورت تمایل ، مصرف کنندگان می توانند کیف های چرمی سازگار با گوشی های فوق و Galaxy Buds 2 خریداری کنند.

اگر فقط به دنبال خرید یک ساعت هوشمند هستید ؛ در این صورت ، باید بدانید که Galaxy Watch 4 Tom Brown Edition کلاسیک نیز منتشر خواهد شد. این محصول دارای لوگوی تام براون است که در کنار بدنه حک شده است و 3 ست بند دارد که در 2 تای آنها از طرح جدید تام براون استفاده شده است. یک مدل از این بندها نیز از چرم ساخته شده است.

عکسهای نسخه ویژه Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 Tom Brown Edition

انتشار نسخه تام براون از محصولات اصلی سامسونگ در حال حاضر به یک روش سنتی تبدیل شده است. امسال برای سومین سال پیاپی ، سامسونگ با یک شرکت آمریکایی فعال در صنعت مد همکاری می کند تا مدل های خاصی از محصولات خود را ارائه دهد. مدلهای طراحی در 2 سال گذشته سایه های معمول خاکستری با خطوط رنگی تام براون بوده است. امسال اما از رنگ سفید روشن تری با جلوه های زیباتر استفاده شد و نوارها به کناری منتقل شدند. همه دستگاه ها دارای تم های سفارشی ، تصاویر پس زمینه ، نمادها و شماره گیری هستند.

عکسهای نسخه ویژه Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 Tom Brown Edition

پیش فروش نسخه Tom Brown Edition Galaxy Z Fold 3 ، Galaxy Z Flip 3 و Galaxy Watch 4 Classic در 11 آگوست (20 آگوست) در بازارهای منتخب و در تعداد محدود آغاز شد.

تصاویری از نسخه ویژه Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 Tom Brown Edition برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.