منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • عملکرد سیستم حافظه آیفون 13 پرو 44 درصد سریعتر از آیفون 12 پرو است

عملکرد سیستم حافظه آیفون 13 پرو 44 درصد سریعتر از آیفون 12 پرو است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
عملکرد سیستم حافظه آیفون 13 پرو 44 درصد سریعتر از آیفون 12 پرو است

صرف نظر از نظر مصرف کنندگان ، اپل قصد دارد امسال میانگین قیمت فروش آیفون های خود را افزایش دهد. برای این منظور ، غول کوپرتینویی از روش قدیمی استفاده کرد و نسخه ای از آیفون را با حافظه داخلی بیشتر و قیمت گران تر عرضه کرد.

برای برخی از کاربران آیفون ، هیچ چیز غرورآفرین تر از این نیست که بگویند: “من صاحب آیفون 1 ترابایتی هستم.” در حقیقت ، دسترسی به گوشی با فضای ذخیره سازی بسیار بالا همراه با صفحه نمایش تبلیغاتی 120 هرتز احتمالاً حتی تعدادی از کاربران iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max را مجبور می کند در سوگند قبلی خود مبنی بر عدم تغییر تلفن خود در 3 سال آینده تجدید نظر کنند. به اما اکنون این س arال مطرح می شود که عملکرد نسخه 1 ترابایتی آیفون 13 پرو چقدر سریع است؟

یک iPhone 1 ترابایتی را در بنچمارک AnTuTu قرار دهید

معیار AnTuTu تمام اجزای تلفن هوشمند مانند عملکرد CPU ، پردازنده گرافیکی ، سرعت خواندن و نوشتن در حافظه و تجربه در رابط کاربری را ارزیابی می کند. نتیجه استثنایی آیفون 13 پرو در بنچمارک AnTuTu هرگونه ابهام یا تردید در مورد قابلیت های این گوشی هوشمند را برطرف می کند.

عملکرد سیستم حافظه آیفون 13 پرو 44 درصد سریعتر از آیفون 12 پرو است

امتیاز امتیاز نسخه 1 ترابایت آیفون 13 پرو

iPhone 13 Pro ، که اپل نام داخلی iPhone 14.2 را برای آن گذاشته است ؛ به لطف پیشرفت های چشمگیر در زیر سیستم های حافظه و گرافیک ، آیفون 12 پرو سال گذشته با اختلاف قابل توجهی پیشی گرفت.

عملکرد سیستم حافظه آیفون 13 پرو 44 درصد سریعتر از آیفون 12 پرو است

کاربردی ترین جهش در زیر سیستم حافظه iPhone 13 Pro قابل مشاهده است

فرکانس پردازنده تراشه A15 نسبت به تراشه A14 نسبتاً بهبود یافته است. البته باید در نظر داشت که هر دو نیمه هادی با یک فرایند 5 نانومتری تولید می شوند. استفاده از نسل دوم فرآیند 5 نانومتری در تراشه A15 منجر به افزایش 7 درصدی سرعت اجرا یا بهبود 15 درصدی بهره وری انرژی در مقایسه با نسخه اول فرایند 5 نانومتری از TSMC شد.

با این حال ، زیر سیستم حافظه بزرگترین عامل در تعیین نتیجه رکورد جدید در معیار AnTuTu از iPhone 13 Pro است. سرعت زیر سیستم حافظه آیفون جدید 44 درصد بیشتر از نسل قبلی است. این شامل افزایش سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات از RAM گوشی و حافظه داخلی می شود.

به طور کلی ، به نظر می رسد که اپل امسال از تراشه های حافظه جدید و با کیفیت در پرچمداران خود iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max استفاده کرده است. این پدیده تا حدی بالاترین سابقه قیمت گذاری آیفون را برای نسخه های 1 ترابایتی توجیه می کند.

عملکرد سیستم حافظه آیفون 13 پرو 44 درصد سریعتر از آیفون 12. پرو است. برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.