منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی ok Mi Mi 4 نمایش تلویزیونی جدید OLED هوشمند با کیفیت بالا را ارائه می دهد

شیائومی ok Mi Mi 4 نمایش تلویزیونی جدید OLED هوشمند با کیفیت بالا را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سلام ، در صورتی که منتظر بودیم ، شیائومی در 10 آگوست قبل از تهیه viac noviniek است. در نهایت ، ما از این واقعیت مطلع هستیم که در مورد تلویزیون های هوشمند جدید صحبت می کنیم. Prekvapením هنوز nasadenie فن آوری OLED.

فناوری QLED را از قبل معرفی کنید

Xiaomi koncom júna مجموعه ای از تلویزیون های هوشمند Mi TV 6 را ارائه کرد. این با کیفیت تصویر اندازه گیری می شود ، که در آن nasledilo فناوری QLED ، که ما بیشتر از تلویزیون juhokórejskej spoločnosti Samsung می شناسیم.

دوربین دوگانه prvkom bola با پشتیبانی از فناوری AMD Free Sync ، که با تأخیر کم راه اندازی می شود ، که در مخزن موجود است.

شیائومی ok Mi Mi 4 نمایش تلویزیونی جدید OLED هوشمند با کیفیت بالا را ارائه می دهد
تلویزیون هوشمند Xiaomi Mi TV Q1 75

در آغاز ماه مه ، او جامعه را قبل از اروپا به عنوان مجموعه خود Mi TV P1 ارائه کرد. Tie mali klasickú LED LED ، که از قیمت بالایی با طراحی مدرن برخوردار است.

کاشت فناوری OLED

شیائومی اقدام به سرقت ادبی برای ورود تلویزیون های جدید OLED نوک تیز کرده است. نسل جدید وسواس زیادی در بهبود کیفیت تصویر و صدا دارد. توجه داشته باشید که پانل های OLED به دلیل داشتن طعم تازه zobrazením farieb ، کنتراست بالا و dokonalým podaním čiernej farby معروف هستند.

پنل OLED جدید با وضوح کوچک 4K و رنگهای 10 بیتی. بهبودهایی در زمینه عملکرد رخ می دهد و اتصال ، پردازنده های پیشرفته تری را قرار می دهد ، که دوره فعلی سیستم را برای چند سال کنترل می کنند. Urchite pôjde o to najlepšie، cho aktualne vie Xiaomi do svojich smart televizorov dať. Pôjde predsa o najvyší rad rad tvízorov spoločnosti.

شیائومی ok Mi Mi 4 نمایش تلویزیونی جدید OLED هوشمند با کیفیت بالا را ارائه می دهد

ما در 10 آگوست در کنفرانس بزرگ اجازه خواهیم داد. بهترین hviezdami گوشی های هوشمند Xiaomi Mi MIX 4 و سری تبلت Mi Pad 5. Hneď خواهد بود ، اگر از قبل محصولات جدید را با môžeš tešiť از cl similarnky مشابه ما ، بنابراین všetkými specfikáciami ، از پیش پوشیده باشید. ما از این کنفرانس بسیار هیجان زده هستیم و این یک طومار کوچک تکنولوژیکی برای ما است.

اگر می خواهید از فناوری OLED استفاده کنید؟ آیا به فن با تلویزیون QLED نیاز دارید؟ در زیر نظرات زیر مقاله را به ما اطلاع دهید. وب سایت امروز با شیائومی را برای اولین بار با استفاده از اخبار دنبال کنید به گروه ما در فیس بوک، جایی که ما یک انجمن فعال شیائومی ایجاد می کنیم.

عضو شیائومی با Mi MIX 4 است ، که تلویزیون های OLED هوشمند جدید OLED از بالاترین کلاس را ارائه می دهد ، که در امروز با شیائومی منتشر شده است.