منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی Mi Pad 5 برای اجراهای رسمی رسمی! درد تایید شده در قلم

شیائومی Mi Pad 5 برای اجراهای رسمی رسمی! درد تایید شده در قلم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Na našom webe امروز با شیائومی si mohl v posledne dobe postrehun mnogo chlankov otkazyuyutsich na bliziatse s augustovi predstavleniya، pochenno ktoreho sa، okrem iného، predstaví aj nová séria tabletov شیائومی Mi Pad 5.

خط قبلی درد در میان نشان های متعصب skutočne محبوب. شیائومی تصمیم گرفته است با اخبار جدید خود ، حفره ای مدرن در زمینه تبلت های اندرویدی ایجاد کند ، که انتخاب قیمت و محصولات را ارائه می دهد.

Xiaomi Mi Pad 5: تاریخ عرضه رسمی

فقط چند ساعت بعد ، یک غول غول پیکر منتشر کرد ، که تاریخ مناسبی را برای ارائه قرص های جدید برای ما باقی می گذارد. چنین می شود 10 آگوست، که در حال حاضر حدود چهار روز است.

ما سقوط 5 تاریخ

برای نوشیدن یک سری تبلت از شیائومی ، چند مدل از سه مدل وجود دارد – از سبک ترین تا بهترین. علاوه بر تبلت ها ، می توانیم از ارائه تلفن هوشمند مورد انتظار Xiaomi Mi MIX 4 نیز لذت ببریم.

استایلوس تایید کرد

تصویر بالا به طور کامل منعکس کننده قلم اصلی است که به رایانه لوحی اضافه می شود. در کنار ، این “قلم” از یک صفحه کوچک به عنوان صفحه کلید اصلی ارائه می شود ، که به ما کمک می کند تا از پتانسیل کامل شارژ استفاده کنیم.

شیائومی Mi Pad 5 برای اجراهای رسمی رسمی! درد تایید شده در قلم
رندر غیر رسمی Xiaomi Mi Pad 5.

مدل پردازنده را با پردازنده تنظیم کنید کوالکام اسنپدراگون 860 در کنار با 12 مگاپیکسل فیلمبردار اصلی a 2K 120 هرتز LCD IPS نمایش دادن. هیچ اشتباهی رخ نخواهد داد 33 وات شارژ یا خواننده اثر انگشت با ظرفیت بالا در کنار.

Zvyšné dva skromno budú disponovať chipsetom کوالکام اسنپدراگون 870،، 48 مگاپیکسل فیلمبردار اصلی ، 10.95 LCD 2K 120 هرتز IPS صفحه نمایش و باتری با ظرفیت 8 720 میلی آمپر ساعت آ 67 وات چاشنی پارتیشن این است که مدل گران تر دارای اتصالات 5G خواهد بود.

ما از کل وضعیت مراقبت می کنیم و سپس جزئیات را دنبال کرده و همه محصولات جدید موجود در درگاه فناوری امروز با شیائومی را دنبال می کنیم. اگر می خواهید از همه چیز مطلع شوید ، اگر اولین مورد ، به گروه فیس بوک ما بیایید و ما انتخاب مقالات جالب را به صندوق پستی ایمیل شما می پذیریم.

Chalak Xiaomi Mi Pad 5 برای اجراهای رسمی رسمی! درد و قلم درد ابتدا برای عموم در امروز با شیائومی تأیید شد.