منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی پوکو M4 تاییدیه FCC را دریافت کرده است

شیائومی پوکو M4 تاییدیه FCC را دریافت کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی پوکو M4 تاییدیه FCC را دریافت کرده است

در جدیدترین اسناد کمیته ارتباطات فدرال (FCC) یک دستگاه جدید Poco نامگذاری شده است و با بررسی مشخصات آن می توان دریافت که این گجت تلفن هوشمند آینده Poco M4 است. البته طبق روال معمول برای اسناد FCC ، این بار نیز جزئیات زیادی در مورد Poco M4 ذکر نشده است. با این حال ، اطلاعات غیر فعال هنوز در دسترس کاربران کنجکاو است.

Poco M4 Pro دارای 2 پیکربندی متفاوت حافظه شامل 4 گیگابایت رم + 64 گیگابایت حافظه داخلی و 8 گیگابایت رم + 128 گیگابایت حافظه داخلی است.

علاوه بر این ، این تلفن از اتصال 5G پشتیبانی می کند و به پورت ارتباطی NFC مجهز خواهد شد. این تلفن هوشمند با جدیدترین پلتفرم نرم افزاری شیائومی به نام MIUI 12.5 کار می کند. این اصلا تعجب آور نیست.

اسناد FCC هیچ گونه اطلاعات استخراج شده دیگری ندارند. بنابراین اکنون باید منتظر ماند و دید آیا شیائومی قادر است ویژگی های پیشرفته تری را در Poco M4 با حفظ قیمت رقابتی در گوشی خود ارائه دهد یا خیر. گواهی FCC حداقل به نوبه خود تأیید می کند که ما به تاریخ عرضه این تلفن هوشمند نزدیک می شویم. به گفته برخی از کارشناسان ، Poco M4 در اوایل ماه نوامبر معرفی می شود.

شیائومی پوکو M4 تاییدیه FCC را دریافت کرده است

Xiaomi Poco M4 تأییدیه FCC را دریافت کرد اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.