منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی ردمی K20 به روز رسانی MIUI 12.5 را دریافت کرد

شیائومی ردمی K20 به روز رسانی MIUI 12.5 را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی ردمی K20 به روز رسانی MIUI 12.5 را دریافت کرد

گوشی هوشمند شیائومی ردمی K20 مقرون به صرفه ترین گوشی هوشمند شیائومی با دوربین پاپ آپ است که بیش از دو سال است وجود دارد. این دستگاه در این مدت دو به روزرسانی رابط کاربری MIUI و همچنین دو به روزرسانی سیستم عامل اندروید را دریافت کرد. طبق اخبار منتشر شده امروز ، شیائومی سرانجام بروزرسانی رابط کاربری MIUI 12.5 را برای این تلفن هوشمند منتشر کرد.

از ابتدای سال جاری ، شرکت چینی شیائومی به روزرسانی رابط کاربری خود را با نام MIUI 12.5 برای تلفن های هوشمند واجد شرایط خود در سراسر جهان منتشر کرده است. این شرکت تقریباً روند انتشار به روز رسانی را در چین به پایان رسانده است ، زیرا شیائومی در حال حاضر نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 را برای کاربران چینی خود منتشر می کند.

به نظر می رسد گوشی هوشمند Redmi K20 یکی از معدود دستگاه ها و تنها تلفن هوشمند سری K شیائومی است که آخرین نسخه رابط کاربری این شرکت را دریافت نکرده است. طبق اخبار ، این دستگاه از امروز به روز رسانی MIUI 12.5 را دریافت می کند. آخرین به روزرسانی نرم افزاری این تلفن هوشمند با شماره تولید V12.5.1.0.RFJCNXM در اختیار کاربران Yeni در این تلفن هوشمند است.

شایان ذکر است که مانند دیگر به روز رسانی های نرم افزاری OTA ، به روز رسانی MIUI 12.5 برای گوشی هوشمند Redmi K20 به صورت دسته ای منتشر می شود. این بدان معناست که این نسخه در حال حاضر فقط برای تعداد محدودی از کاربران در دسترس است.

انتظار می رود همه کاربران این تلفن هوشمند در چین و سایر بازارها در روزهای آینده به روز رسانی فوق را دریافت کنند. در اکثر بازارهای بین المللی ، گوشی هوشمند Redmi K20 با نام Mi 9T شناخته می شود. بنابراین ، به روز رسانی فوق برای این دستگاه ها نیز در دسترس خواهد بود.

شایعه شده است که گوشی هوشمند Redmi K20 شیائومی احتمالاً نسخه بهبود یافته ای از رابط کاربری MIUI 12.5 و همچنین MIUI 13. را دریافت خواهد کرد.

Xiaomi Redmi K20 به روز رسانی MIUI 12.5 را دریافت کرد اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.