منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی ردمی نوت 8 به روز رسانی MIUI 12.5 را بر اساس اندروید 11 دریافت می کند

شیائومی ردمی نوت 8 به روز رسانی MIUI 12.5 را بر اساس اندروید 11 دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی ردمی نوت 8 به روز رسانی MIUI 12.5 را بر اساس اندروید 11 دریافت می کند

شیائومی ردمی نوت 8 در زمان عرضه بهترین گوشی هوشمند بازار بود. این گوشی هوشمند که توسط شرکت چینی شیائومی تولید می شود ، یکی از پرفروش ترین تلفن های هوشمند این شرکت محسوب می شود. طبق اخبار منتشر شده امروز ، این تلفن هوشمند به روز رسانی رابط کاربری MIUI 12.5 را دریافت می کند.

شیائومی به روزرسانی MIUI 12.5 را برای گوشی هوشمند Redmi Note 8 شیائومی منتشر کرده است که در حال حاضر فقط در چین با شماره گردآوری V12.5.1.0.RCOCNXM در دسترس است. این به روز رسانی در مرحله “بتا پایدار” است. این بدان معنی است که در ابتدا به نسخه محدود بود و در حال حاضر فقط برای تعداد کمی از کاربران در دسترس است. با این حال ، انتظار می رود این به روز رسانی نرم افزار در روزهای آینده در دسترس همه کاربران چینی قرار گیرد.

از سوی دیگر ، شیائومی هنوز اندروید 11 را برای همه نسخه های جهانی تلفن هوشمند Xiaomi Redmi Note 8 منتشر نکرده است. به عنوان مثال ، Note 8 در بازار هند هنوز با اندروید 10 کار می کند و آخرین به روز رسانی نرم افزار خود را در اواخر ژانویه سال جاری دریافت کرد. به داده ها نشان می دهد که این نسخه MIUI 12.5 و اندروید 11 را نیز دریافت می کند.

در حال حاضر ، تنها نسخه EEA گوشی هوشمند شیائومی ردمی نوت 8 و نسخه چینی این تلفن هوشمند از اندروید 11 استفاده می کنند. انتظار می رود سایر مدل های جهانی پس از دریافت به روزرسانی ترکیبی ، به MIUI 12.5 و اندروید 11 به روز شوند.

متأسفانه ، هنوز مشخص نیست که شرکت چینی چه زمانی به روز رسانی جدید نرم افزار تلفن هوشمند Redmi Note 8 را در مناطق دیگر منتشر می کند. شایعات حاکی از آن است که به روزرسانی ممکن است ظرف چند روز منتشر شود یا هفته ها طول بکشد تا به طور کامل منتشر شود.

شیائومی ردمی نوت 8 به روزرسانی MIUI 12.5 را بر اساس اندروید 11 دریافت می کند. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.