منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی ردمی نوت 11 پرو مجهز به فناوری شارژ سریع 120 وات خواهد بود

شیائومی ردمی نوت 11 پرو مجهز به فناوری شارژ سریع 120 وات خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی ردمی نوت 11 پرو مجهز به فناوری شارژ سریع 120 وات خواهد بود

اولین شایعات و شایعات در مورد گوشی های هوشمند سری Xiaomi Redmi Note 11 نشان می دهد که نسخه های Pro یا Pro Max این خانواده احتمالاً دارای فناوری شارژ سریع 120 وات خواهند بود.

اطلاعات فوق که در حسابی به نام Digital Chat Station منتشر شده است ، اساساً اولین اطلاعات مهمی است که توسط گوشی های سری Redmi Note 11 منتقل می شود. طبق اخبار فوق ، قابلیت شارژ سریع تلفن های هوشمند جدید شیائومی در مقایسه با گوشی های هوشمند جهش قابل توجهی داشته است. نسل قبلی ، یعنی Note 10 Pro و Note 10 Pro Max.

شایان ذکر است که نسل قبلی دستگاه های Redmi Note از فناوری شارژ سریع 33 واتی استفاده کردند. جالب اینجاست که حتی یک نسخه از گوشی هوشمند Redmi Note 10 Pro که منحصراً برای چین ساخته شده است ، به فناوری شارژ سریع 67 وات مجهز شده بود.

گوشی های هوشمند شیائومی 11T Pro و Mix 4 در حال حاضر از شارژ سریع 120 واتی پشتیبانی می کنند که مدتی است در بازار وجود دارد. شایان ذکر است که سایر مشخصات فنی و کلیدی گوشی های هوشمند سری Redmi Note 11 منتشر نشده است. انتظار می رود اطلاعات بیشتری درباره این سریال به زودی منتشر شود.

گوشی هوشمند شیائومی ردمی نوت 11 پرو مجهز به فناوری شارژ سریع 120 واتی است که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.