منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی در حال آماده سازی مدل جدید Mi 11T است. اینها پارامترهای از پیش تعیین شده هستند

شیائومی در حال آماده سازی مدل جدید Mi 11T است. اینها پارامترهای از پیش تعیین شده هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به نظر می رسد سنگ چادری با تلفن هوشمند بی بدیل با پیشوند “T” است. تعداد کمی از مدلهای موجود مدل از سری Xiaomi Mi 11. پارامتر مورد انتظار بی نظیر است.

Vlajkové با پیشوند “T” aj tento rok

تلفن های هوشمند با پسوند “T” همیشه به پرچمداران مقرون به صرفه که دارای سخت افزار نوک تیز هستند آسیب می رسانند ، اما چرخ دنده ها در مکان های کمتر برجسته هستند. در گوشی هوشمند مورد انتظار شیائومی Mi 11T ، توتو را از یک وسیله جانبی کوچک تازه کنید.

شیائومی در حال آماده سازی مدل جدید Mi 11T است. اینها پارامترهای از پیش تعیین شده هستند

در پایگاه داده FCC با تلفن هوشمند ما با شماره مدل 2107113SG. پردازنده Snapdragon 888 و کمی درباره گوشی هوشمند Xiaomi Mi 11T Pro کمی غرق خواهد شد. Mi 11T کلاسیک از پردازنده های جدید یا ضعیف Snapdragon 870 alebo 860 مطلع می شود. این را با یک یادآوری بیابید ، زیرا Xiaomi Mi 11T از فناوری UWB که از iPhone 12 یا Samsung Galaxy S21 استفاده می کند پشتیبانی می کند.

پارامتر Očakávané

Minuloročný Xiaomi Mi 10T در ماه سپتامبر به بازار باز می گردد. در سال جاری می توان انتظار چنین چیزی را داشت. ممکن است آن را در تحریریه خود آزمایش کرده باشیم. علاوه بر نسخه اولیه تر ، می توانیم لیست کوچکی از مدل های Pro و Lite را در اختیار داشته باشیم. از صفحه نمایش کوچک OLED متوسط ​​استفاده کنید ، بنابراین فرکانس صفحه نمایش ، 12 گیگابایت RAM و 256 گیگابایت حافظه را به روز کنید.

باتری با حداقل ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت ، نبولایزر برای شماره گیری و استفاده از دوربین های پشتی ارائه شده است. برخی گمانه زنی ها می گویند که سری Mi 11T دارای دوربین سلفی جلویی است که در زیر نمایشگر ساخته شده است.

شیائومی در حال آماده سازی مدل جدید Mi 11T است. اینها پارامترهای از پیش تعیین شده هستند

برای ما باورنکردنی به نظر می رسد ، حتی برای مدت طولانی ، اولین گوشی هوشمند چنین می تواند Xiaomi Mi MIX 4 کوچک باشد. آن را به کسی که خواهان انحصار مشترکی است ، بخاطر تکنولوژی دوربین های سلفی زیر صفحه نمایش ، بدهید. بر خلاف این ، این واقعیت که پرچمداران با ضمیمه “T” بیشتر در دسترس هستند و شیائومی هرگز تحت تأثیر فناوری های انقلابی قرار نگرفته است.

شیائومی در حال آماده سازی مدل جدید Mi 11T است. اینها پارامترهای از پیش تعیین شده هستند
رندر Xiaomi Mi MIX 4

اگر می خواهید Xiaomi Mi 11t را اجرا کنید؟ آیا از خرید او قدردانی می کنید یا صاحب یک تلفن هوشمند از سری Xiaomi Mi 11 هستید؟ برای اظهار نظر در زیر مقاله به ما اطلاع دهید. وب XiaomiPlanet را دنبال کنید ، درآمد حاصل از اخبار جدید و افزودن فراموش نشدنی به ما گروه فیس بوک، جایی که ما یک انجمن فعال شیائومی ایجاد می کنیم.

Chalak Xiaomi در حال آماده سازی مدل جدید Mi 11T است. این پارامترهای از پیش تعیین شده برای اولین بار به طور عمومی در امروز با شیائومی ارائه شد.