منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شیائومی از باز شدن قفل همه گوشی های هوشمند قفل شده این برند در کشورهای مختلف خبر داده است

شیائومی از باز شدن قفل همه گوشی های هوشمند قفل شده این برند در کشورهای مختلف خبر داده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی از باز شدن قفل همه گوشی های هوشمند قفل شده این برند در کشورهای مختلف خبر داده است

شیائومی به تازگی اعلام کرده است که قفل شدن تلفن های هوشمند برخی از کاربران در کشورها و مناطق از جمله کوبا ، ایران ، سوریه ، کره شمالی ، سودان و کریمه در بازار خاصی هدف قرار نگرفته است. در واقع ، حرکت اخیر غول چینی در راستای سیاست منطقه ای است که هدف آن جلوگیری از قاچاق کالا در بازار خاکستری و حفاظت از امنیت داده های مصرف کننده است. این اظهارات طی مصاحبه ای با نماینده شیائومی با Global Times در روز یکشنبه بیان شد.

این بیانیه پس از آن منتشر شد که برخی رسانه ها گزارش دادند که یک سازنده تلفن هوشمند چینی تلفن های خود را در کشورها و مناطق فوق الذکر مسدود کرده است. مناطقی که شیائومی هنوز حضور رسمی خود را در آنها اعلام نکرده است. سیاست های صادراتی شیائومی به مشتریان اجازه نمی دهد محصولات این شرکت را به کشورها و مناطق محدود صادر کنند. با این حال ، طبق گزارش رسانه ها ، بازار خاکستری در سال های اخیر در حال گسترش است و خرید دستگاه های شیائومی در یک منطقه و استفاده از آنها در مناطق دیگر در بین مشتریان بسیار رایج است.

برخی رسانه ها اقدام اخیر شیائومی برای قفل کردن برخی از تلفن های خود را به اهرم های قدرتمند ایالات متحده در قوه قضائیه نسبت می دهند. آنها معتقدند که واشنگتن به شرکت چینی فشار می آورد تا تلفن های هوشمند شیائومی مورد استفاده در کشورها و مناطق تحریم را مسدود کند.

شیائومی پاسخ داد به منظور بررسی قاچاق احتمالی محصولات خود که به امنیت اطلاعات مصرف کننده و حقوق مصرف کننده آسیب می رساند. او موقتاً برخی از تلفن های هوشمند خود را قفل کرده است. سخنگوی شیائومی گفت که روند تحقیقات نتایج قابل توجهی به همراه داشته است و اکنون می توان قفل دستگاه های قفل شده را باز کرد.

شیائومی از باز شدن قفل همه گوشی های هوشمند قفل شده این برند در کشورهای مختلف خبر داده است

فروش بالای گوشی های هوشمند شیائومی در سه ماهه دوم سال 2021 این شرکت را برای اولین بار به دومین تولید کننده بزرگ در بازار جهانی گوشی های هوشمند تبدیل کرد. بر اساس گزارشی که موسسه گارتنر منتشر کرده است ، رشد سریع شیائومی در بازارهای خارجی نیز به این موفقیت کمک کرده است. تحقیقات Statcounter همچنین نشان می دهد که Xiaomi تقریباً 15 share سهم بازار را دارد.

شیائومی گزارش می دهد که همه تلفن های هوشمند قفل شده این مارک در کشورهای مختلف باز می شوند. این برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.