منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شایعات جدید نشان می دهد که Samsung Galaxy S21 FE در 21 ژانویه معرفی شده است

شایعات جدید نشان می دهد که Samsung Galaxy S21 FE در 21 ژانویه معرفی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شایعات جدید نشان می دهد که Samsung Galaxy S21 FE در 21 ژانویه معرفی شده است

دیروز ، سامسونگ با تأیید خبر رویداد آینده Galaxy Unpacked Part 2 در 20 اکتبر (28 اکتبر) همه را شگفت زده کرد. به این ترتیب ، سامسونگ نیز نقش خود را در جشن یک هفته بزرگ برای دنیای فناوری ایفا کرد. اپل و گوگل نیز هفته آینده میزبان رویدادهای خود خواهند بود.

اعلام رویداد آینده سامسونگ در 28 اکتبر باعث شد بسیاری از مردم فکر کنند که غول کره ای Galaxy S21 FE را در این مراسم ارائه می دهد. هندسه ای که شایعات و گمانه زنی ها درباره آن ماه ها پیش آغاز شد و معرفی آن به دلیل کمبود جهانی تراشه ها بارها به تاخیر افتاد.

همانطور که فکر می کردید ، Galaxy S21 FE ستاره رویداد سامسونگ در هفته آینده خواهد بود. در این مورد ، باید بدانید که توییت های منتشر شده توسط چندین منبع خبری مختلف امروز نشان می دهد که چنین ایده ای از اساس اشتباه است.

ظاهراً تولید انبوه Galaxy S21 FE در ماه دسامبر آغاز شد. بنابراین واضح است که سامسونگ قادر به ارائه گوشی ای نیست که حتی قصد تولید آن را در چند ماه نداشته باشد. در عوض ، همه منابع خبری قبلاً در مورد عرضه این تلفن هوشمند در ماه ژانویه به اجماع رسیده اند. در همین حال ، یکی از منابع خبری حتی از تاریخ خاصی و 11 ژانویه (21 ژانویه) به عنوان تاریخ عرضه Galaxy S21 FE نام برد.

شایعات جدید نشان می دهد که Samsung Galaxy S21 FE در 21 ژانویه معرفی شده است

اگر این مفروضات درست باشد ، مشخص نیست که سامسونگ در رویداد خود در هفته آینده چه محصولات جدیدی را ارائه خواهد کرد. همچنین ، اگر Galaxy S21 FE در ماه ژانویه عرضه شود ؛ در این صورت ، ارائه سری Galaxy S22 احتمالاً به ماه فوریه موکول می شود. این اقدام با هدف جلوگیری از کاهش فوری توجه به Galaxy S21 FE انجام شده است و بیش از حد منطقی به نظر می رسد.

شایعات جدید در مورد معرفی Samsung Galaxy S21 FE در 21 ژانویه برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.