منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شارژر مغناطیسی جدید اپل قبل از عرضه سری آیفون 13 تاییدیه FCC را دریافت کرد

شارژر مغناطیسی جدید اپل قبل از عرضه سری آیفون 13 تاییدیه FCC را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شارژر مغناطیسی جدید اپل قبل از عرضه سری آیفون 13 تاییدیه FCC را دریافت کرد

انتظار می رود که اپل در ماه جاری از گوشی های هوشمند سری آیفون 13 رونمایی کند.به احتمال زیاد غول فناوری ایالات متحده امروز تاریخ عرضه محصولات خود را به طور رسمی اعلام می کند. از سوی دیگر ، بر اساس اخبار منتشر شده ، شارژر مغناطیسی جدید اپل با نام MagSafe نیز موفق به اخذ تأییدیه FCC شد.

مشخصات شارژر جدید MagSafe

بر اساس گزارش جدید در وب سایت 9to5Mac ، شارژر جدید MagSafe ، مدل A2548 ، تأیید FCC را دریافت کرده است. شایان ذکر است که شارژر نسل فعلی Apple MagSafe دارای شماره مدل A2140 است.

با این حال ، وب سایت خبری فوق بیان می کند که اپل از شماره مدل جدید برای تغییرات جزئی استفاده کرده است و گاهی اوقات تشخیص تغییرات دشوار است.

گزارشی که اوایل ماه ژوئن منتشر شد نشان داد که گوشی های هوشمند سری 13 آیفون دارای حلقه شارژ بی سیم بزرگتر و آهن ربا قوی تر هستند که از شارژ بی سیم نیز پشتیبانی می کنند.

بنابراین بر اساس شواهد موجود ، این احتمال وجود دارد که شارژر MagSafe جدید برای گوشی های هوشمند جدید اپل طراحی شده باشد. حقیقت این گفته هنوز مشخص نیست.

لازم به ذکر است که فهرست FCC نکته دیگری را تأیید کرد. این لیست تأیید می کند که شارژر جدید MagSafe اپل با تلفن های هوشمند iPhone 12 و iPhone 13 سازگاری کامل دارد. البته ، در لیست بالا ، دو نسل مختلف آیفون ها ، که هر دو از چهار تلفن هوشمند تشکیل شده اند ، “تلفن های قدیمی” نامیده می شوند. و “تلفن های جدید”

همانطور که قبلاً گفته شد ، احتمالاً اپل تا پایان سپتامبر سال جاری iPhone 13 ، iPhone 13 Mini ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max را معرفی خواهد کرد. انتظار می رود تلفن های جدید اپل به دلیل کمبود جهانی نیمه هادی ها برای علاقه مندان به گوشی های هوشمند آیفون هزینه بیشتری داشته باشد.

شارژر مغناطیسی جدید اپل قبل از عرضه سری آیفون 13 برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ، تأیید FCC را دریافت کرد.