منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شارژر شیائومی ردمی K50 در مدت 15 دقیقه از صفر تا 100 شارژ می شود

شارژر شیائومی ردمی K50 در مدت 15 دقیقه از صفر تا 100 شارژ می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شارژر شیائومی ردمی K50 در مدت 15 دقیقه از صفر تا 100 شارژ می شود

طی دو سال گذشته ، شیائومی تحقیقات گسترده ای در زمینه فناوری شارژ سریع انجام داده است. در این راستا ، غول چینی نه تنها برای اولین بار فناوری شارژ سریع 120 وات در بستر سیم را فاش کرد. بلکه با معرفی فناوری شارژ بی سیم 100 وات ، برتری خود را در این زمینه نسبت به رقبای خود نشان داده است.

با این حال ، سیاست جدید شارژ بی سیم امکانات جدیدترین ایده شیائومی را محدود کرده و استفاده از بیش از 50 وات قدرت شارژ بی سیم را ممنوع کرده است. با این حال ، شیائومی هنوز بالاترین قدرت شارژ بی سیم را در صنعت دارد.

اگرچه شیائومی به کشف فناوری های جدید ادامه می دهد. اما در عین حال ، تلاش می کند فناوری شارژ سریع سریع را به مدلهای ارزان قیمت خود اضافه کند. به عنوان مثال ، برند ردمی در حال حاضر از شارژ سریع 67 وات استفاده می کند. این پدیده به کاربران بیشتر اجازه می دهد تا از فناوری شارژ سریع سریع استفاده کنند. با این حال ، به نظر می رسد ردمی از فناوری شارژ سریع 67 واتی راضی نخواهد بود.

گزارشات اخیر در مورد سری Redmi K50 پشتیبانی از این گوشی ها را برای شارژ سریعتر نشان می دهد. به گفته یک مطلع با شناسه ایستگاه چت دیجیتال ، برند ردمی قصد دارد سال آینده یک تلفن 120 واتی با قابلیت شارژ سریع روانه بازار کند. با نگاهی به سری Redmi و تلفن های هوشمند این شرکت ، می بینیم که سری Redmi K50 محتمل ترین گزینه برای استفاده از چنین ویژگی است. تاکنون گزارش های متعددی در مورد سرعت بارگیری Redmi K50 منتشر شده است. برخی شایعات به فناوری شارژ سریع 67 وات اشاره می کنند ، در حالی که برخی دیگر به استفاده از فناوری شارژ 100 واتی اشاره می کنند.

شیائومی از فناوری شارژ 150 واتی استفاده می کند

برخی گمانه زنی ها نشان می دهد که شیائومی پس از راه اندازی فناوری شارژ سریع 120 واتی ایده های قدرتمندتری را آغاز خواهد کرد. بر این اساس انتظار می رود سرعت شارژ در بستر سیم به 150 وات برسد. در حال حاضر هیچ جزئیاتی در مورد اولین تلفن هوشمندی که از این فناوری استفاده می کند در دست نیست. با این وجود ، سری Mi 12 پرچمدار آینده شیائومی است. بنابراین ، هر یک از مدل های این سری می توانند از فناوری شارژ 150 وات پشتیبانی کنند.

شارژر شیائومی ردمی K50 در مدت 15 دقیقه از صفر تا 100 شارژ می شود

لازم به ذکر است که اوایل ماه مه ، شیائومی نسخه اصلاح شده سری Mi 11 (May 11 Pro) را منتشر کرد و توانست دو رکورد جهانی در زمینه شارژ سریع را بشکند. در همین حال ، قدرت شارژ در بستر سیم به 200 وات رسیده است و برای شارژ کامل باتری تنها 8 دقیقه طول می کشد. به این ترتیب ، زمان شارژ در تخت سیم برای اولین بار به محدوده 10 دقیقه رسید.

در همان زمان ، این شرکت فناوری فوق سریع برای شارژ بی سیم با قدرت 120 وات را به دست آورد. این فناوری به شما امکان می دهد باتری را در 15 دقیقه 100 درصد شارژ کنید. این رقم نشان دهنده بالاترین ظرفیت شارژ بی سیم در صنعت است. اما شیائومی به دلایلی نمی تواند آن را تجاری کند.

اکنون همه از قوانین جدید شارژ بی سیم در چین اطلاع دارند. طبق این قوانین ، شارژ بی سیم با قدرت بیش از 50 وات ضمانت ایمنی قابل توجهی نخواهد داشت. پس از بحث های طولانی در مورد مسائل مربوط به امنیت انسانی ، استفاده از فناوری شارژ بی سیم با قدرت بیش از 50 وات در چین ممنوع شده است.

در واقع ، شیائومی حتی نمی تواند این فناوری را در چین تولید کند. با این حال ، چنین قانونی در خارج از چین وجود ندارد. ممکن است تولیدکنندگان خارج از چین هنوز به این سطح از فناوری نرسیده باشند. بنابراین ، وضع قوانین محدود کننده برای تولیدکنندگانی که هنوز اقدامات مشخصی انجام نداده اند. غیرمنطقی تلقی می شود.

Xiaomi Redmi K50 در مدت 15 دقیقه از صفر تا 100 را به طور کامل شارژ می کند. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.