منو سایت

سیستم عامل Harmony 3 به زودی منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سیستم عامل Harmony 3 به زودی منتشر می شود

یکی از کارکنان هواوی در پستی در شبکه های اجتماعی اعتراف کرد که هواوی در حال کار بر روی نسخه بعدی سیستم عامل خود شرکت چینی است. طبق اطلاعات منتشر شده ، به زودی شاهد انتشار نسخه جدیدی از سیستم عامل خود هواوی به نام Harmony 3 خواهیم بود.

بر اساس گزارشی در وب سایت ITHome ، یکی از کارکنان غول فناوری چین فاش کرد که نسل بعدی سیستم عامل Harmony به زودی معرفی می شود. قابل ذکر است که این شرکت قصد دارد در 24 اکتبر سال جاری کنفرانسی را برای توسعه دهندگان هواوی برگزار کند. در این رویداد ، هواوی سیستم عامل جدید خود را با نام Harmony 3.0 معرفی می کند. لازم به ذکر است که هواوی سپتامبر گذشته در کنفرانس توسعه دهندگان سیستم عامل Harmony 2.0 را معرفی کرد.

از آن زمان ، تعدادی از محصولات این شرکت از جمله تلفن های هوشمند با سیستم عامل Harmony روانه بازار شد. یکی از گوشی های هوشمندی که به تازگی با سیستم عامل Harmony عرضه شده است ، سری Huawei Nova 9 است.

شایان ذکر است که این شرکت تأیید کرد که تعداد کاربرانی که از سیستم عامل خود شرکت به نام Harmony استفاده می کنند از 120 میلیون کاربر فراتر رفته است و پیش بینی می کند که تعداد کل کاربران این سیستم عامل تا پایان امسال از 300 نفر فراتر رود. رودخانه بنابراین باید مدتی منتظر اطلاعات موثق هواوی باشیم ، زیرا این شرکت اواخر این ماه رویداد HDC 2021 را برگزار می کند و محصولات جدید خود را ارائه می دهد.

سیستم عامل Harmony 3 به زودی منتشر می شود. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.