منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سری Xiaomi Mi 11 نسخه بتا رابط کاربری MIUI را بر اساس Android 12 دریافت کرد

سری Xiaomi Mi 11 نسخه بتا رابط کاربری MIUI را بر اساس Android 12 دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سری Xiaomi Mi 11 نسخه بتا رابط کاربری MIUI را بر اساس Android 12 دریافت کرد

شیائومی از جولای سال جاری رابط کاربری MIUI مبتنی بر اندروید 12 را برای برخی از دستگاه های خود آزمایش کرده است. بر اساس گزارشات ، امروز ، دو ماه بعد ، سه گوشی هوشمند از محصولات این شرکت نسخه بتا رابط کاربری MIUI را دریافت کرده اند که بر اساس اندروید 12 ساخته شده است. این سه دستگاه تلفن های هوشمند سری X 11 شیائومی هستند.

سری Xiaomi Mi 11 نسخه بتا رابط کاربری MIUI را بر اساس Android 12 دریافت کرد

تلفن های هوشمند شیائومی 11 مه و 11 مه

گوشی های هوشمند شیائومی سری 11 می

بر اساس گزارشی که در وب سایت ITHome منتشر شده است ، شیائومی نسخه بتا رابط کاربری MIUI اختصاصی خود را برای گوشی های هوشمند در 11 مه ، 11 پرو و ​​می 11 اولترا در چین منتشر کرده است. این نسخه به روز شده با شماره گردآوری 21.9.17 در دسترس است و با Android 12 در دسترس است.

شایان ذکر است که این نسخه اولین نسخه عمومی رابط کاربری MIUI مبتنی بر اندروید 12 است. متأسفانه ، این نسخه در حال حاضر تنها به سه گوشی هوشمند شیائومی و تنها یک منطقه (چین) محدود شده است.

با این حال ، انتظار نمی رود آخرین نسخه سیستم عامل اندروید برای مدل های جهانی گوشی های هوشمند از سری 11 می در آینده ای نزدیک منتشر شود و این امر به احتمال زیاد زمان می برد. این به این دلیل است که به روز رسانی نرم افزار به تازگی وارد مرحله آزمایش عمومی شده است.

جالب است بدانید که شیائومی تنها مارک تلفن های هوشمند اندرویدی است که هفتگی نسخه های بتا رابط کاربری MIUI را منتشر می کند. در این ارتقاء ، ویژگی های جدید ابتدا در نسخه بتا معرفی شده و سپس به تدریج در نسخه های پایدار در چین و سپس در سایر مناطق ارائه می شود.

بنابراین باید توجه داشت که اگرچه نسخه بتا MIUI UI برای اندروید 12 در حال حاضر برای گوشی های هوشمند شیائومی در 11 مه ، 11 می پرو و ​​می 11 اولترا در دسترس است ، اما انتشار نسخه پایدار رابط کاربری احتمالاً کمی طول خواهد کشید. زمان بسته به مسائل مختلف طول میکشه.

شیائومی نسخه بتا رابط کاربری MIUI مبتنی بر اندروید 12 را دریافت کرده است که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.