منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سری Redmi K50 شامل 3 مدل مختلف با تراشه های مختلف خواهد بود

سری Redmi K50 شامل 3 مدل مختلف با تراشه های مختلف خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سری Redmi K50 شامل 3 مدل مختلف با تراشه های مختلف خواهد بود

کوالکام به زودی از تراشه پرچمدار نسل بعدی خود برای ابزارهای اندرویدی رونمایی می کند. بر اساس برنامه ریزی ها ، تراشه Snapdragon 898 به یک نیمه هادی بسیار قدرتمند تبدیل می شود و همه رقبای خود را شکست می دهد. تراشه پرچمدار جدید کوالکام معمولاً در ماه دسامبر رونمایی می شود. بنابراین در 2 ماه آینده شاهد معرفی پادشاه جدید تراشه ها برای اندروید خواهیم بود.

این پدیده بدین معناست که فضای رقابت بین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند نیز تشدید خواهد شد. در همین حال ، همه شرکت ها سعی می کنند در استفاده از تراشه های جدید از یکدیگر پیشی بگیرند. اما طبق مشاهدات انجام شده در دو یا سه سال گذشته ، شیائومی اولین برندی است که تلفن های هوشمند خود را با پردازنده جدید کوالکام روانه بازار کرده است. به این ترتیب ، نام تجاری ردمی احتمالاً فرصت مناسبی خواهد داشت تا گوشی هوشمند پرچمدار خود را پیش از سایر رقبا عرضه کند. در همین حال ، سری Redmi K50 کاندید اصلی استفاده از تراشه Snapdragon 898 است.

اخیراً جزئیات زیادی در مورد پیکربندی سخت افزاری سری Redmi K50 منتشر شده است. اکنون تقریباً قطعی است که این سری شامل 3 مدل مختلف خواهد بود. جالب اینجاست که هر سه مدل دارای ویژگی های کلیدی متفاوتی هستند. علاوه بر این ، این تلفن ها از نظر ویژگی های عکاسی با یکدیگر تفاوت خواهند داشت. Redmi K50 معمولی مجهز به سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی است. در حالی که مدل مدرن تر دارای سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی است ، مدل برتر از دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی استفاده می کند. نسل قبلی Redmi K40 نیز با ماژول دوربین ارتقا یافته عرضه شد. بنابراین کاملاً منطقی است که فرض کنیم سازنده این روند را ادامه خواهد داد و سری Redmi K50 از پیکربندی دوربین بسیار قوی تری استفاده خواهد کرد.

پردازنده های مورد استفاده در سری Redmi K50

سری Redmi K50 شامل 3 مدل مختلف به نام های Redmi K50 ، Redmi K50 Pro و Redmi K50 Pro Plus خواهد بود. صرف نظر از پردازنده ، دوربین و سرعت شارژ سریع ، سایر ویژگی های این گوشی ها مشابه خواهد بود. از نظر پردازنده ، مدرن ترین مدل ، Redmi K50 Pro Plus ، مجهز به تراشه Qualcomm Snapdragon 898 خواهد بود. Redmi K50 Pro احتمالاً از پردازنده Snapdragon 888 پشتیبانی می کند و هنوز اطلاعات خاصی در مورد مشخصات پردازنده مورد استفاده در مدل معمولی Redmi K50 در دست نیست.

سری Redmi K50 شامل 3 مدل مختلف با تراشه های مختلف خواهد بود

طبق شایعات ، علاوه بر سیستم دوربین و بهبود عملکرد ، سری Redmi K50 برای اولین بار از فناوری شارژ سریع 100 وات پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، شارژ سریع با حداکثر توان 120 وات پشتیبانی می شود. اما این ویژگی احتمالاً فقط در مدل Pro Plus در دسترس خواهد بود.

از این نظر ، احتمالاً پشتیبانی از Redmi K50 Pro برای شارژ سریع 100 واتی منطقی به نظر می رسد. همچنین ، ردمی K50 استاندارد احتمالاً تنها 67 وات شارژ را پشتیبانی می کند. سرعت شارژ باتری در این گوشی از 2 مدل دیگر کندتر است. اما هنوز هم شارژ مطلوب به نظر می رسد. با مقایسه این گوشی ها با مدل های فعلی بازار ، مصرف کنندگان می توانند ماهیت منحصر به فرد پرچمداران آینده را کشف کنند.

سری Redmi K50 شامل سه مدل مختلف با تراشه های مختلف خواهد بود.این گوشی برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.