منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سری Google Pixel 6 در رنگ بندی جالبی در دسترس خواهد بود

سری Google Pixel 6 در رنگ بندی جالبی در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سری Google Pixel 6 در رنگ بندی جالبی در دسترس خواهد بود

ساعاتی پیش نام رسمی گزینه های رنگی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو فاش شد. الگوی نامگذاری خاص این رنگها دقیقاً مشابه اسامی دیگری است که در سری Pixel دیده می شود. علاوه بر این ، گزارش ها نشان می دهد که گوگل نسخه 512 گیگابایتی گوشی هوشمند Pixel 6 Pro را برای برخی مناطق عرضه می کند.

نام رنگهای رسمی از سری 6 پیکسل

گوشی هوشمند گوگل پیکسل 6 در سه رنگ با حروف زیر در دسترس خواهد بود:
“چیزی شبیه مرجان.”
– انواع کف دریا
“سیاه طوفانی”

تلفن هوشمند Google Pixel 6 Pro ، به عنوان پرچمدار این سری ، در گزینه های رنگی زیر در اختیار کاربران قرار می گیرد:
“چیزی آفتابی”
– سفید ابری
“سیاه طوفانی”

این اطلاعات که از طریق یک حساب توییتری به نام This Is Tech Today منتشر شده است ، نه تنها گزینه های رنگی را برای تلفن های هوشمند سری Pixel 6 ارائه می دهد ، بلکه جزئیات مربوط به قیمت به روز شده آنها را نیز به اشتراک می گذارد. همانطور که در ابتدای این خبر ذکر شد ، گوشی هوشمند گوگل پیکسل 6 در سه گزینه رنگی موجود است: Kinda Coral ، Sorta Seafoam و Stormy Black. دو گزینه آخر با رنگهای سفید و مشکی یکسان به نظر می رسند و احتمالاً گزینه Kinda Coral شبیه نارنجی خواهد بود.

از سوی دیگر ، تلفن هوشمند Google Pixel 6 Pro در سه گزینه رنگ شامل Sorta Sunny ، Cloudy White ، Stormy Black در دسترس است. شایان ذکر است که این تلفن هوشمند در تنظیمات با 128 و 256 گیگابایت حافظه برای بازار ایالات متحده و بازار جهانی در دسترس خواهد بود. البته گفته می شود که نسخه متفاوتی از پیکسل 6 پرو در برخی مناطق در دسترس خواهد بود. این گزارش نشان می دهد که اگرچه نسخه جهانی این تلفن هوشمند با گزینه های ذخیره سازی 128 و 256 گیگابایتی در دسترس خواهد بود ، اما گوگل نسخه دیگری از این تلفن هوشمند با 512 گیگابایت حافظه را برای بازارهای ایالات متحده و استرالیا ارائه می دهد.

متن سری 6 پیکسلی گوگل در رنگ بندی جالبی منتشر می شود.اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.