منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سری میت 50 هواوی با تراشه اسنپدراگون 898 در سه ماهه اول سال 2022 در دسترس خواهد بود.

سری میت 50 هواوی با تراشه اسنپدراگون 898 در سه ماهه اول سال 2022 در دسترس خواهد بود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سری میت 50 هواوی با تراشه اسنپدراگون 898 در سه ماهه اول سال 2022 در دسترس خواهد بود.

شرکت چینی گوشی های هوشمند هوآوی با معرفی گوشی های سری میت 50 خود آماده بازگشت به بازار پیشرو است.

اکنون گزارش شده است که گوشی های این سری در 3 ماه اول سال 2022 عرضه خواهند شد. اما این شرکت هنوز برنامه زمانی مشخصی در این زمینه منتشر نکرده است. در صورت صحت گزارش های قبلی، احتمالا این گوشی ها در مارس 2022 معرفی خواهند شد. گوشی های سری میت 50 هواوی از قبل برنامه ریزی شده بودند تا امسال عرضه شوند. اما با توجه به عرضه سری هواوی P50 در ماه جولای امسال و بسیار دیرتر از حد معمول در ماه مارس، عرضه نسل بعدی گوشی های سری میت نیز به تعویق افتاد.

انتظار می رود گوشی های هوشمند این سری از تراشه اسنپدراگون 898 کوالکام استفاده کنند. اگرچه این پردازنده از اتصال 5G در گوشی های دیگر پشتیبانی می کند. اما برای سری Mate 50 وضعیت کمی متفاوت خواهد بود.

تراشه استفاده شده در این گوشی ها فقط از اتصال 4G پشتیبانی می کند. تراشه اسنپدراگون 898 کوالکام با استفاده از فرآیند 4 نانومتری سامسونگ و طراحی معماری 3 خوشه ای تولید خواهد شد. این پردازنده پرچمدار احتمالا ماه آینده، در دسامبر 2021 به طور رسمی معرفی خواهد شد.

سری میت 50 هواوی با تراشه اسنپدراگون 898 در سه ماهه اول سال 2022 در دسترس خواهد بود.

طبق پیش بینی ها این گوشی به پنل LTPO مجهز می شود. این فناوری قبلاً در سری آیفون 13 پرو اپل استفاده شده است. این بدان معناست که پرچمدار آینده هواوی احتمالا از نمایشگری با نرخ تازه سازی تطبیقی ​​پشتیبانی می کند و به نرخ تازه سازی 120 هرتز مجهز خواهد شد.

این تلفن ها همچنین به احتمال زیاد می توانند از اتصال ماهواره ای در زمانی که در شبکه تلفن همراه نیستند پشتیبانی کنند. اتصال ماهواره ای برای ارتباط از طریق سرویس پیام کوتاه در صورت در دسترس نبودن شبکه تلفن همراه. استفاده می شود. گزارش شده است که هواوی برای این کار از سیستم های ماهواره ای Beidou استفاده خواهد کرد.

سری میت 50 هواوی با تراشه اسنپدراگون 898 در سه ماهه اول سال 2022 عرضه خواهد شد. اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.