منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سری آنر 60 احتمالا ماه آینده رونمایی خواهد شد

سری آنر 60 احتمالا ماه آینده رونمایی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سری آنر 60 احتمالا ماه آینده رونمایی خواهد شد

علیرغم اینکه سری Honor 50 چندی پیش به بازارهای اروپایی معرفی شد. اما اکنون به نظر می رسد که برند آنر در حال آماده شدن برای معرفی سری آنر 60 در اوایل ماه آینده است. یکی از مطلعان با @WhyLab ID ادعا می کند که خانواده آنر 60 شامل سه مدل مختلف به نام های آنر 60، آنر 60 پرو و ​​آنر 60 اس ای خواهد بود. گزارش شده است که مدل SE از فناوری شارژ 40 واتی پشتیبانی می کند. در حالی که مدل های استاندارد و پرو با شارژ 60 وات عرضه خواهند شد.

علاوه بر این، لیست منتشر شده در وب سایت آژانس نظارتی چین 3C، یک گوشی Honest با شماره مدل GIA-AN00 را نشان می دهد. کارشناسان بر این باورند که این شناسه متعلق به نسخه معمولی آنر 60 است.این لیست شایعه پشتیبانی دستگاه از 60 وات شارژ را تایید می کند. حال باید منتظر ماند و دید که آیا سرعت شارژ آنر 60 پرو از فناوری 100 واتی استفاده شده در گوشی هوشمند آنر 50 پرو فراتر خواهد رفت یا خیر. Honor 50 Pro به طور انحصاری در بازار چین موجود است.

سری آنر 60 احتمالا ماه آینده رونمایی خواهد شد

طراحی احتمالی سری آنر 60

بر اساس شایعات دیگر، انتظار می رود Honor 60 Pro با تراشه Qualcomm Snapdragon 870 و باتری 4500 میلی آمپر ساعتی عرضه شود. گمانه زنی های دیگر حاکی از استفاده از پیکربندی با پنج دوربین در پشت و صفحه نمایش کروی است.

سری آنر 60 احتمالا ماه آینده رونمایی خواهد شد

گوشی هوشمند Honor 60 در وب سایت 3C فهرست شده است

سری Honor 60 احتمالا ماه آینده معرفی می شود و برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر می شود.