منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی Z Fold 3 تست استقامت افتخارآمیز را پشت سر گذاشته است

سامسونگ گلکسی Z Fold 3 تست استقامت افتخارآمیز را پشت سر گذاشته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی Z Fold 3 تست استقامت افتخارآمیز را پشت سر گذاشته است

Galaxy Z Fold 3 در اوایل این ماه به عنوان نسل سوم گوشی های تاشوی سامسونگ معرفی شد. شرکت کره ای پیشرفت های چشمگیری در کیفیت ساخت دستگاه داشته است و از قاب آلومینیومی قوی تری ، گواهی حفاظت IPX8 برای مقاومت در برابر سایش و پوشش محافظ شیشه گوریلا ویکتوس استفاده کرده است. سامسونگ ادعا می کند که صفحه نمایش گوشی جدید 80 درصد دوام بیشتری نسبت به مدل نسل قبلی دارد.

کانال محبوب YouTube زک نلسون از JerryRigEverything یوتیوب ، تست استقامت معروف Galaxy Z Fold 3 خود را برای تعیین صحت ادعاهای سامسونگ انجام داد. نتیجه یک ویدئوی طولانی بیش از 11 دقیقه آزمایش Galaxy Z Fold 3 این است که گوشی تاشو جدید سامسونگ از کیفیت ساخت بهتری نسبت به گذشته برخوردار است.

صفحه جلویی و پنل پشتی Galaxy Z Fold 3 توسط شیشه گوریلا گلس Victus محافظت می شود. در سطح 6 مقیاس سختی ماوس ، آنها خراشیده شدند. با این حال ، صفحه نمایش داخلی اکنون میزبان دوربین زیر نمایشگر است. هنوز بسیار نرم است و در سطح 2 مقیاس ماوس خراشیده می شود.

حتی اگر فشار کافی با کمک ناخن ها اعمال شود ، تأثیرات قابل توجهی روی صفحه باقی می ماند. البته این مشکلی نیست ؛ زیرا حتی هنگام نوشتن با S Pen Fold Edition ، فشار قلم باعث ایجاد علائم دائمی روی صفحه می شود.

قاب محکم و جدید آلومینیومی یکی از ویژگی هایی است که توسط سامسونگ ارتقا یافته است. اگرچه رنگ روی فلز با خاراندن با چاقو برداشته می شود. اما نتایج تست تصادف دوام استثنایی گوشی را نشان می دهد (اگرچه این در ویدیو نشان داده نمی شود).

Galaxy Z Fold 3 دارای گواهینامه IPX8 است. این بدان معنی است که دستگاه در غوطه وری در آب زنده می ماند. اما در برابر نفوذ گرد و غبار مقاوم نیست. اگر درباره نحوه اجرای چنین ویژگی کنجکاو هستید ؛ در این مورد ، باید بدانید که گفته می شود سامسونگ به جای استفاده از مهر و موم لاستیکی ، از روکش اولئوفوبیک در شکاف های داخلی گوشی استفاده کرده است. این عمل منجر به تخلیه آب از دروازه ها می شود.

سامسونگ گلکسی Z Fold 3 تست استقامت افتخارآمیز را پشت سر گذاشته است

زک نلسون آزمایش گرد و غبار را بر روی Galaxy Z Fold 3 انجام داد و خبر خوب این است که گرد و غبار وارد ساختار لولا نشده است. تست خم شدن یکی از تست هایی است که در آن Galaxy Z Fold 3 مانند نسل قبلی Galaxy Z Fold 2 خیره کننده به نظر می رسد. هنگام خم شدن در حالت تاشو ، دستگاه خم نمی شود و نمی شکند. همچنین انجام آزمایش خم شدن در حالت باز به صفحه داخلی آسیب نمی رساند. بنابراین ، بدون شک ، سامسونگ دستگاه قابل توجهی تولید کرده است و تفاوت های این گوشی با اولین مدل تاشو ، که در سال 2019 عرضه شد ، بسیار چشمگیر به نظر می رسد.

سامسونگ گلکسی Z Fold 3 از آزمون استقامت افتخار آمیز بیرون آمد ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.