منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی S22 Ultra مجهز به دوربین هایی با زوم سه برابر و 10 برابر خواهد بود

سامسونگ گلکسی S22 Ultra مجهز به دوربین هایی با زوم سه برابر و 10 برابر خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی S22 Ultra مجهز به دوربین هایی با زوم سه برابر و 10 برابر خواهد بود

شایعات متناقض زیادی در مورد پیکربندی دوربین گوشی هوشمند جدید سامسونگ گلکسی S22 Ultra منتشر شده است. بر اساس برخی شایعات ، این گوشی دوباره از پیکربندی مورد استفاده در Galaxy S21 Ultra استفاده می کند. در حالی که شایعات دیگر ادعا می کنند این تلفن هوشمند مجهز به سنسور جدید دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ خواهد بود.

در این بین ، از یک خبرچین معتبر به نام Ice Universe استفاده شد و نظر او عمدتا در مورد گزینه اول است. اما او معتقد است که Galaxy S22 Ultra از دوربین های ارتقا یافته استفاده خواهد کرد.

طبق گفته وب سایت The Cat ، Galaxy S22 Ultra مجهز به دو لنز زوم با فاصله کانونی متغیر است. این لنزها دارای بزرگنمایی 3 و 10 برابر هستند. این اعداد برابر با افزایش دوربین های Galaxy S21 Ultra است. با این حال ، لنزهای جدید باید بزرگنمایی بیشتری داشته باشند. اطلاعات فاصله کانونی لنز هنوز مشخص نیست.

همچنین سنسورهای مورد استفاده در هر دو دوربین کمی بهبود خواهند یافت. به گفته مطلع ، Galaxy S22 Ultra از 2 سنسور 12 مگاپیکسلی با 1.22 میکرون پیکسل استفاده می کند. Galaxy S21 Ultra مجهز به دو سنسور 10 مگاپیکسلی و پیکسل های یک اندازه است. این بدان معناست که اندازه سنسورهای جدید کمی بزرگتر خواهد بود. هر دو دوربین مجهز به لرزشگیر اپتیکال (OIS) خواهند بود.

دوربین اصلی مشابه نسل قبلی است و ما فقط برخی از بهینه سازی ها را مشاهده خواهیم کرد. بنابراین دوربین اصلی همچنان از سنسور 108 مگاپیکسلی با پیکسل 0.8 میکرون استفاده می کند. مشخص نیست که آیا این دوربین مجهز به سنسور ISOCELL Bright HM3 است ، مشابه مدل استفاده شده در Galaxy S21 Ultra ، یا از سنسور نسل جدید استفاده خواهد کرد. با این حال ، دوربین قابلیت های OIS پیشرفته تری را به ارمغان می آورد.

سامسونگ گلکسی S22 Ultra مجهز به دوربین هایی با زوم سه برابر و 10 برابر خواهد بود

پیکربندی دوربین در Samsung g فعلیLexi S21 Ultra

گزارش شده است که دوربین فوق عریض همچنان از سنسور 12 مگاپیکسلی استفاده می کند. اما قابلیت OIS نیز پشتیبانی می شود. عملکرد تثبیت کننده الکترونیکی به خوبی در دوربین های با زاویه فوق العاده گسترده کار می کند. اما ترفندهای جالب و جدیدی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. در نهایت ، دوربین سلفی همانند Galaxy S21 Ultra مجهز به سنسور 40 مگاپیکسلی خواهد بود.

تقریباً قطعی است که دوربین سلفی با صفحه نمایش ادغام می شود. اولین دوربین سامسونگ در زیر نمایشگر دارای وضوح 4 مگاپیکسل است و کمتر از یک سال از توسعه آن می گذرد. با این حال ، سامسونگ عملکرد لنز را بهبود می بخشد.

طبق پیش بینی ها ، احتمالا سری گلکسی S22 سامسونگ در ژانویه 2022 ارائه می شود. با نزدیک شدن به تاریخ عرضه این گوشی ها ، احتمالاً اطلاعات معتبرتری در مورد آنها منتشر خواهد شد. Galaxy S22 و Galaxy S22 Plus نیز احتمالاً شاهد بهبود دوربین اصلی خواهند بود. این گوشی ها احتمالاً دارای دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و لنز تله فوتو کارآمد خواهند بود. ماژول تله فوتو به احتمال زیاد دارای بزرگنمایی 3x با فاصله کانونی متغیر است ، درست مانند مورد استفاده شده در Galaxy S22 Ultra.

سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا مجهز به دوربین هایی با بزرگنمایی مداوم 3x و 10 برابر خواهد بود که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.