منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی S22 Ultra احتمالاً با قلم داخلی S Pen عرضه می شود

سامسونگ گلکسی S22 Ultra احتمالاً با قلم داخلی S Pen عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی S22 Ultra احتمالاً با قلم داخلی S Pen عرضه می شود

بسیاری از کارشناسان معتقدند سری گلکسی نوت سامسونگ به پایان عمر خود رسیده است و اکنون باید منتظر عرضه گوشی هوشمند Galaxy S22 Ultra به عنوان یک مدل جایگزین باشیم. یک مطلع معتبر به نام Ice Universe با استناد به دو منبع خبری مستقل مدعی شده است که پرچمدار جدید سری Galaxy S به یک درگاه مخصوص قلم S مجهز خواهد شد.

Galaxy S21 Ultra اولین مدل غیر Galaxy Note بود که از قلم S پشتیبانی می کرد. اما استفاده از قاب مخصوص به دلیل موقعیت قلم ، بی نقص به نظر نمی رسد. به نظر می رسد که سامسونگ با عرضه Galaxy S22 Ultra قطعا این مشکل را حل خواهد کرد. اما این پدیده مستلزم تغییراتی در طراحی گوشی است.

اول از همه ، لازم به ذکر است که صفحه نمایش گوشی دارای نسبت 19.3: 9. این نسبت با صفحه نمایش گلکسی نوت 20 اولترا مطابقت دارد. همه گوشی های سری Galaxy S21 مجهز به صفحه نمایش هایی با نسبت تصویر 20: 9 هستند.

استفاده از نسبت تصویر 19.3: 9 به معنای طراحی تلفن گسترده تر و احتمالاً فضای بیشتر برای S Pen است. همچنین ، انحنای گوشه های دستگاه در مقایسه با سری Galaxy S21 کاهش می یابد. با این حال ، این زوایا به اندازه سری گلکسی نوت مربع نخواهند بود.

سامسونگ گلکسی S22 Ultra احتمالاً با قلم داخلی S Pen عرضه می شود

Galaxy Note 20 Ultra دارای طراحی زاویه ای بیشتری نسبت به Galaxy S21 Ultra است

علیرغم نیاز به ایجاد فضایی برای قرار دادن S Pen در جعبه ، Ice Universe ادعا می کند که ظرفیت باتری Galaxy S22 Ultra معادل 5000 میلی آمپر ساعت خواهد بود. این رقم بیشتر از ظرفیت باتری گلکسی نوت 20 اولترا 500 میلی آمپر ساعت است و برابر باتری گلکسی اس 21 اولترا است.

تاکنون هیچ تصویر معتبری از Samsung Galaxy S22 Ultra منتشر نشده است. بنابراین ، نظریه استفاده از S Pen داخلی هنوز تأیید نشده است. البته هنوز ماه ها تا معرفی سری گلکسی S22 سامسونگ باقی مانده است (این گوشی ها احتمالاً در ژانویه 2022 معرفی خواهند شد) ؛ بنابراین ، بدست آوردن اطلاعات موثق در این زمان مشکل است.

سامسونگ گلکسی S22 Ultra احتمالاً با S Pen داخلی عرضه می شود که اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.