منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی S21 FE به زودی در دسترس خواهد بود

سامسونگ گلکسی S21 FE به زودی در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی S21 FE به زودی در دسترس خواهد بود

داستان عجیب رونمایی و عرضه Samsung Galaxy S21 FE هنوز مبهم است. اگرچه در چند ماه گذشته شایعات متعددی در مورد راه اندازی و عرضه این گوشی هوشمند وجود داشت ، پیامهای منتشر شده در هفته گذشته ناگهان برعکس این امر را تایید کرده و عرضه این تلفن هوشمند را رد کرد. اطلاعات جدید منتشر شده نشان می دهد که این تلفن هوشمند در ژانویه 2022 عرضه می شود.

سامسونگ گلکسی S21 FE به زودی در دسترس خواهد بود

 

 

گوشی هوشمند Galaxy S21 FE

تاریخ معرفی گوشی هوشمند Galaxy S21 FE

بر اساس وب سایت SamMobile ، غول فناوری سامسونگ Galaxy S21 FE را در ژانویه 2022 معرفی می کند. این منبع افزود که این دستگاه در یک رویداد بزرگ و یا حتی در یک کنفرانس مجازی بدون بسته ارائه نمی شود. گفته می شود که سامسونگ قصد دارد گوشی هوشمند Galaxy S21 FE را بی سر و صدا از طریق یک بیانیه مطبوعاتی ساده ارائه دهد.

از سوی دیگر ، ارائه این تلفن هوشمند در یک بیانیه مطبوعاتی احتمالاً جزئیاتی را در مورد تاریخ عرضه سری گلکسی S22 فاش می کند. در حالی که انتظار می رفت سامسونگ سری گوشی های هوشمند Galaxy S22 را در ژانویه 2022 عرضه کند ، به نظر می رسد که رونمایی از این دستگاه ها با تاخیر انجام شود.

امکان ارائه همزمان Galaxy S21 FE و S22

لازم به ذکر است که ارائه همزمان دو گوشی هوشمند درجه یک از سامسونگ بسیار بعید تلقی می شود. بنابراین می توانید بین زمان ارائه این دو گوشی هوشمند حداقل یک ماه فاصله داشته باشید. این گزارش ادعا می کند که سامسونگ گوشی هوشمند Galaxy S21 FE را فقط در تاریخ فوق ارائه می دهد و حتی بیان می شود که تحویل این گوشی در ابتدا محدود خواهد بود. به عبارت دیگر ، در برخی از کشورها تلفن هوشمند در ماه ژانویه در دسترس عموم قرار می گیرد و در مناطق دیگر سرعت آن کاهش می یابد.

سامسونگ گلکسی S21 FE به زودی در دسترس خواهد بود

رندرهای Galaxy S22

دلیل اصلی تاخیر در عرضه گوشی هوشمند Galaxy S21 FE را کمبود جهانی تراشه می نامند. تاخیر در برنامه ریزی نیز می تواند جنبه های مثبتی برای شرکت ها داشته باشد. این به شرکت ها اجازه می دهد تراشه های بیشتری برای نسل بعدی در اختیار پرچمداران خود قرار دهند. شایعات حاکی از آن است که سامسونگ احتمالاً رویدادی Unpacked را برای معرفی گوشی های هوشمند سری Galaxy S22 برگزار می کند. این رویداد بدیهی است قبل از MWC 2022 ، که برای 28 فوریه سال آینده برنامه ریزی شده است ، رخ خواهد داد. لازم به ذکر است که هیچ یک از این گزارش ها و گمانه زنی ها تا کنون تأیید نشده است و اکنون باید با شک و تردید به آنها نگاه کرد.

سامسونگ Galaxy S21 FE به زودی منتشر می شود. این اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.