منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی A33 با رنگ بندی مشابه گلکسی A53 در دسترس خواهد بود

سامسونگ گلکسی A33 با رنگ بندی مشابه گلکسی A53 در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی A33 با رنگ بندی مشابه گلکسی A53 در دسترس خواهد بود

در پایان سپتامبر سال جاری، اخباری مبنی بر کار سامسونگ بر روی گوشی هوشمند جدیدی به نام A33 منتشر شد. گفتنی است این گوشی هوشمند به عنوان جایگزینی برای گوشی هوشمند گلکسی A32 5G عرضه خواهد شد. همچنین در هفته گذشته، گزارش هایی از نسخه تغییر نام تجاری این گوشی هوشمند به نام گلکسی M33 5G منتشر شد. اخبار منتشر شده امروز همچنین رنگ بندی گوشی هوشمند گلکسی A33 را فاش کرد.

بر اساس گزارش جدیدی که گلکسی کلاب مدیا منتشر کرده است، سامسونگ گلکسی A33 در رنگی مشابه دیگر گوشی هوشمند این شرکت یعنی گلکسی A53 روانه بازار خواهد شد.

گوشی هوشمند گلکسی A33 را رنگ آمیزی کنید

با توجه به اخبار فوق، جایگزین گوشی هوشمند گلکسی A32 5G در رنگ های زیر عرضه خواهد شد:

  • مشکی
  • سفید
  • آبی کمرنگ
  • نارنجی

سامسونگ گلکسی A33 با رنگ بندی مشابه گلکسی A53 در دسترس خواهد بود

گفتنی است نسل فعلی گوشی های هوشمند مذکور یعنی گلکسی A32 و A32 5G در سه رنگ مشکی، سفید و آبی روشن عرضه شدند و گزینه نارنجی نیز گزینه جدیدی در نسل جدید این سری گوشی ها خواهد بود. گوشی های هوشمند لازم به ذکر است که جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ که با رنگ نارنجی عرضه شد، گوشی هوشمند گلکسی A50 بود.

متاسفانه هنوز جزئیات دقیقی از گوشی هوشمند گلکسی A33 منتشر نشده است. با توجه به وب سایت گلکسی کلاب، به احتمال زیاد این دستگاه به طور پیش فرض مجهز به اتصال 5G است. بنابراین بعید است که این گوشی هوشمند از اتصال قدیمی 4G بهره ببرد.

از سوی دیگر گفته می شود نسخه تغییر برند این دستگاه یعنی گلکسی M33 احتمالا در دو نسخه با قابلیت اتصال 4G و 5G عرضه خواهد شد. این به این دلیل است که سری گلکسی M سامسونگ برای فروش در کشورهایی مانند هند در نظر گرفته شده است، جایی که شبکه 5G هنوز به طور گسترده در دسترس نیست. البته در اخباری که تاکنون منتشر شده، تنها نسخه 5G این گوشی هوشمند دیده شده است.

انتظار می رود در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از این گوشی هوشمند در رسانه ها منتشر شود.

سامسونگ گلکسی A33 با رنگ بندی مشابه گلکسی A53 در دسترس خواهد بود. اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.