منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی A02 به روزرسانی اندروید 11 را دریافت کرد

سامسونگ گلکسی A02 به روزرسانی اندروید 11 را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی A02 به روزرسانی اندروید 11 را دریافت کرد

سامسونگ گوشی هوشمند Galaxy A02 را در پایان ژانویه سال جاری معرفی کرد. اگرچه این دستگاه در سال 2021 عرضه شد ، اما سامسونگ گلکسی A02 مجهز به رابط کاربری One UI Core 2.x مبتنی بر اندروید 10 بود. حال ، چند ماه پس از انتشار ، سامسونگ سرانجام انتشار به روزرسانی های اندروید 11 را با One آغاز کرد. رابط کاربری UI Core 3.x برای این تلفن هوشمند.

بر اساس گزارش جدید SamMobile ، انتشار به روزرسانی اندروید 11 برای گوشی هوشمند Galaxy A02 آغاز شده است. باید بدانید که آخرین به روز رسانی سیستم برای این گوشی هوشمند دارای پوسته One UI Core 3.x است.

سامسونگ گلکسی A02 به روزرسانی اندروید 11 را دریافت کرد

گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A02

شایان ذکر است که به روز رسانی فوق در روسیه با شماره نسخه A022GDXU2BUI3 منتشر شد. این به روز رسانی علاوه بر معرفی ویژگی های جدید اندروید 11 ، ویژگی های جدیدی را نیز به رابط کاربری One UI اختصاص داده است که به گوشی های رده پایین سامسونگ اختصاص داده شده است.

مانند دیگر به روز رسانی های سیستم OTA ، این نسخه به صورت گروهی منتشر می شود. بنابراین ، این به روز رسانی در حال حاضر فقط برای کاربران محدود در روسیه در دسترس است. انتظار می رود که به روز رسانی نرم افزاری جدید گوشی هوشمند Galaxy A02 در روزهای آینده در مناطق دیگر منتشر شود.

با توجه به سیاست های سامسونگ و سابقه انتشار به روزرسانی برای گوشی های هوشمند این شرکت ، Galaxy A02 به احتمال زیاد یک به روز رسانی مهم دیگر را دریافت می کند. همچنین انتظار می رود این تلفن هوشمند به روز رسانی رابط کاربری Android 12 One UI Core 4.x را دریافت کند که احتمالاً اواخر سال آینده منتشر می شود.

جالب است بدانید که احتمالاً پس از انتشار دومین به روز رسانی اصلی نرم افزار ، انتشار وصله های امنیتی این تلفن هوشمند در سالهای آینده ادامه خواهد داشت.

سامسونگ گلکسی A02 به روزرسانی اندروید 11 را دریافت کرد ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.