منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی نوت 22 S Pen به دوربین بی سیم مجهز می شود

سامسونگ گلکسی نوت 22 S Pen به دوربین بی سیم مجهز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی نوت 22 S Pen به دوربین بی سیم مجهز می شود

تاکنون گزارش های متعددی در مورد عرضه سری گلکسی نوت سامسونگ منتشر شده است. محبوب ترین گزارش این است که سامسونگ به ارائه سری گلکسی نوت ادامه نمی دهد. عرضه گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 3 با S Pen نمادین به این گمانه زنی ها دامن زد.

لازم به ذکر است که Galaxy S21 Ultra از S Pen نیز پشتیبانی می کند. قلم سامسونگ یکی از ویژگی های منحصر به فرد سری گلکسی نوت بود. استفاده از این ابزار در سایر گجت های سامسونگ این گمانه زنی را مطرح کرده است که غول کره ای عرضه مدل جدید گلکسی نوت را کنار می گذارد.

با این حال ، گزارشات اخیر نشان می دهد که احتمالاً سامسونگ سری گلکسی نوت 22 را عرضه می کند. طبق گزارش جدیدی ، سازنده کره ای قصد دارد این محصول را در سال 2022 عرضه کند. البته ، S Pen هنوز هم مشخصه گلکسی نوت 22 خواهد بود سلسله.

پتنت اخیر سامسونگ نشان می دهد که این شرکت قصد دارد ویژگی های بیشتری را به پروژه S Pen اضافه کند. LetsGoDigital اخیراً پتنت جدید سامسونگ را برای “دوربین قابل حمل با دوربین متحرک” شناسایی کرده است.

سامسونگ گلکسی نوت 22 S Pen به دوربین بی سیم مجهز می شود

دوربین بی سیم سامسونگ گلکسی نوت 22

پتنت نشان می دهد که سامسونگ ماژول دوربین بی سیم را به قلم S اضافه می کند. این دوربین قادر خواهد بود چندین عملیات مختلف را انجام دهد. اول از همه ، این دوربین می تواند جایگزین سنسور سلفی شود و هنگامی که کاربر به آن نیاز دارد ، به عنوان یک دوربین پاپ آپ مغناطیسی عمل می کند. دوربین نیز کاملاً قابل تعویض است و می تواند به عنوان یک ماژول بی سیم برای گرفتن عکس های سلفی یا موارد دیگر استفاده شود. سرانجام ، S Pen احتمالاً مجهز به براکت است که به آن امکان می دهد به طور دائم به لباس یا وسایل دیگر متصل شود. به این ترتیب ، این بار ویژگی های کاربردی بیشتری در اختیار کاربران قرار می گیرد.

سامسونگ گلکسی نوت 22 S Pen به دوربین بی سیم مجهز می شود

در ثبت اختراع آمده است که S Pen به صورت بی سیم با تلفن همراه کاربر از طریق Wi-Fi ، بلوتوث یا پورت NFC ارتباط برقرار می کند. در غیر این صورت از دوربین بدون هیچ مشکلی استفاده می شود. البته این دستگاه همچنان ویژگی های کامل قلم S را دارد ، مانند کنترل از راه دور برای دوربین اصلی و پشتیبانی از حرکت.

سامسونگ گلکسی نوت 22 S Pen به دوربین بی سیم مجهز می شود

سامسونگ برای اطمینان از موفقیت گوشی هوشمند Galaxy Z2 Fold سری Galaxy Note 21 را لغو کرد. با این حال ، به نظر می رسد که این تصمیم برای مدل های آینده گرفته نخواهد شد. همچنین ، گزارشی که توسط یک مخبر به نام Ice Universe منتشر شده است مدعی است که طبق شایعات موجود در زنجیره تامین ، سامسونگ در حال آماده شدن برای عرضه گوشی جدید Galaxy Note در سال آینده است.

سامسونگ گلکسی نوت 22 S Pen به دوربین بی سیم مجهز می شود

در حال حاضر گزارشات مربوط به سری گلکسی نوت 22 سامسونگ در مراحل اولیه است. هنوز عواملی وجود دارد که به احتمال زیاد مانع از راه اندازی سری گلکسی نوت می شود. به عنوان مثال ، موفقیت بیشتر Galaxy ZFold 3 احتمال راه اندازی سری Galaxy Note را کاهش می دهد. علاوه بر این ، اگر بحران جهانی کمبود تراشه ادامه یابد ، احتمالاً سامسونگ باید تصمیمات سختی بگیرد.

سامسونگ گلکسی نوت 22 مجهز به دوربین بی سیم خواهد بود که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.