منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ گلکسی اس 21 در تست سرعت شارژ و حسگر اثر انگشت گوگل پیکسل 6 پرو را شکست داد

سامسونگ گلکسی اس 21 در تست سرعت شارژ و حسگر اثر انگشت گوگل پیکسل 6 پرو را شکست داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ گلکسی اس 21 در تست سرعت شارژ و حسگر اثر انگشت گوگل پیکسل 6 پرو را شکست داد

تست های انجام شده روی گوشی های هوشمند گوگل پیکسل 6 پرو و ​​گلکسی اس 21 سامسونگ نشان می دهد که فناوری شارژ و حسگر اثر انگشت گلکسی اس 21 از آخرین پرچمدار گوگل پیشی گرفته است.

لازم به ذکر است که هر دو گوشی هوشمند فوق مجهز به تراشه های ساخت سامسونگ بوده و شباهت های زیادی بین آن ها وجود دارد. هر دو دستگاه دارای باتری 5000 میلی آمپر ساعتی هستند. البته گوگل پیکسل 6 پرو از فناوری شارژ سریع 30 واتی نیز پشتیبانی می کند.

به تازگی یک متخصص فناوری سرعت شارژ این دو گوشی هوشمند را آزمایش کرده و آن ها را با یکدیگر مقایسه کرده است. شواهد و نتایج این تست ها نشان می دهد که سامسونگ گلکسی اس 21 برتری غیرمنتظره و قابل توجهی نسبت به گوگل پیکسل 6 پرو دارد.

نتایج تست سرعت شارژ

با توجه به اینکه پیکسل 6 پرو از فناوری شارژ سریع 30 واتی بهره می برد، انتظار می رفت که باتری این گوشی سریعتر از شارژ کابلی معمولی گوشی هوشمند سامسونگ کار کند.

نتایج آزمایش نشان داد که گلکسی اس 21 تنها در 15 دقیقه به 30 درصد شارژ رسید، در حالی که باتری پیکسل 6 پرو در این مدت 24 درصد شارژ شد. در نهایت، اگرچه پیکسل 6 پرو 66 دقیقه پس از آزمایش 84 درصد شارژ دریافت کرد، باتری گلکسی اس 21 پس از آن زمان به طور کامل شارژ شد.

لازم به ذکر است که گزارش منتشر شده بیانگر تکرار یا عدم تکرار این آزمایش نیست و اطلاعات دقیقی از صحت آن در دسترس نیست و نتایج ممکن است گمراه کننده باشد.

نتایج تست سرعت سنسور اثر انگشت

از سوی دیگر، طبق همین گزارش، سری گلکسی اس 21 سامسونگ از سرعت تشخیص اثر انگشت بالاتری نسبت به پیکسل 6 پرو برخوردار است. البته لازم به ذکر است که تفاوت این دو گوشی هوشمند در تشخیص اثر انگشت بسیار کم بود. زیرا هر دو دستگاه فوق قادر به تشخیص سریع اثر انگشت در چند ثانیه هستند.

لازم به ذکر است که شرایط انجام این تست ها به طور کامل تعریف نشده و نتیجه گیری نهایی در مورد سرعت شارژ این دو گوشی هوشمند سخت تلقی می شود. بنابراین نتایج این آزمایشات قطعی نیست و قابل استناد نیست.

سامسونگ گلکسی اس 21 در تست سرعت شارژ و حسگر اثر انگشت گوگل پیکسل 6 پرو را شکست داد.