منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ ویدئویی از یک آزمایش جدید برای اثبات انعطاف پذیری گوشی های تاشوی خود منتشر کرده است

سامسونگ ویدئویی از یک آزمایش جدید برای اثبات انعطاف پذیری گوشی های تاشوی خود منتشر کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ ویدئویی از یک آزمایش جدید برای اثبات انعطاف پذیری گوشی های تاشوی خود منتشر کرده است

سامسونگ جزئیات جدیدی در مورد نحوه آزمایش دوام گوشی های هوشمند Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 منتشر کرده است. با این حال ، مشخص نیست که چرا سامسونگ در آن زمان چنین اطلاعاتی را منتشر کرده است. به خصوص پس از عرضه هر دو گوشی هوشمند در اوت در ماه اوت. این نشان می دهد که شرکت کره ای در تلاش است نگرانی های ناشی از گزارشات اخیر شکسته شدن صفحه نمایش در Galaxy Z Flip 3 را برطرف کند.

سامسونگ در ویدئویی که در وب سایت خود قرار داده است مراحل انجام 4 آزمایش مختلف را نشان می دهد. در یکی از آزمایش ها ، گوشی ها در محیط قرار گرفتند و سامسونگ آنها را در شرایط مختلف آب و هوایی آزمایش کرد. این کار برای اطمینان از عملکرد صحیح هدفون انجام می شود. در آزمایش دیگری ، تلفن ها در آب غوطه ور شدند. سومین آزمایش عملکرد S Pen را در Galaxy Z Fold 3 ارزیابی می کند و آزمایش چهارم هر دو تلفن هوشمند را بارها و بارها باز و بسته می کند.

سامسونگ قبلا فیلم های تست فشار قوی را منتشر کرده است

سامسونگ نتایج آزمایش فشار بر روی گوشی های خود را در گذشته منتشر کرده است. به عنوان مثال ، ویدئویی که در سال 2012 منتشر شد ، روباتی را نشان می دهد که روی تلفن نشسته است. با این حال ، این فیلم ها تنها توسط سامسونگ منتشر نمی شوند. پس از اعلام مشکلات آنتن دهی در آیفون 4 ، اپل ویدئویی از تست آنتن دهی این گوشی را منتشر کرد. غول مستقر در کوپرتینو همچنین با آشکار شدن قابلیت خم شدن بزرگ آیفون 6 ، ویدئویی را از آزمایشگاه تست آیفون خود منتشر کرد.

سامسونگ ویدئویی از یک آزمایش جدید برای اثبات انعطاف پذیری گوشی های تاشوی خود منتشر کرده است

ویدئوهای منتشر شده توسط سامسونگ در روز دوشنبه به صراحت دلایل ترک خوردن نمایشگر Galaxy Z Flip 3 را ذکر نکرده اند. تعداد فزاینده ای از گزارش ها در حال حاضر ترک هایی را در وسط صفحه نمایش گوشی و محل قرار گرفتن لولا گوشی نشان می دهد. وب سایت 9to5Google به طور خاص در 7 اکتبر (15 اکتبر) یک داستان ناراحت کننده را بیان کرد:

“اخیراً ، چند روز بعد ، وقتی از آن استفاده نمی کردم ، به Galaxy Z Flip 3 خود رفتم و با تعجب متوجه شدم که صفحه نمایش UTG روی صفحه نمایش خراب است. در روزهای اخیر ، تلفن از دست من نمی افتد (این فقط یک بار و چند هفته پیش اتفاق افتاد). من دستگاهم را در معرض گرما یا سرمای شدید قرار ندادم و حتی آن را حداقل چند روز در دستم نگرفتم. “بنابراین شکستن روکش شیشه ای روی صفحه واقعاً من را شوکه کرد.”

یکی از کاربران Reddit در پستی اعلام کرد که کمتر از 3 روز پس از خرید گوشی دچار چنین مشکلی شده است. برخی دیگر ادعا می کنند که صفحه نمایش تلفن آنها در عرض 24 ساعت خراب شده است. به نظر می رسد این مشکل تنها در Galaxy Z Flip 3 دیده نمی شود. طبق گفته وب سایت 9to5Google ، کاربری به نام مایکل فیشر (با نام مستعار MrMobile) نیز ادعا می کند که شکاف های کوچکی در لولا گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 2 خود مشاهده کرده است.

پایداری همیشه یکی از بزرگترین مسائلی است که برای گوشی های تاشو سامسونگ مطرح شده است. این موضوع پس از تاخیر در راه اندازی اولین دستگاه تاشوی سامسونگ به دلیل شکستگی صفحه نمایش در مدل های مورد بحث ، جدی گرفته شد. گزارشات اخیر در مورد شکاف در صفحه نمایش هدفون تاشو سامسونگ نشان می دهد که برخی از مشکلات قبلی همچنان وجود دارد و غول کره ای باید آنها را برطرف کند تا مطمئن شود که گوشی های آنها با پوسته های تکان دهنده در دراز مدت خراب نمی شوند.

سامسونگ برای اثبات انعطاف پذیری گوشی های تاشوی خود ، ویدئویی از آزمایش جدیدی را منتشر کرد که برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.