منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ قصد دارد فروش گوشی های هوشمند تاشو خود را در سال 2022 دو برابر کند

سامسونگ قصد دارد فروش گوشی های هوشمند تاشو خود را در سال 2022 دو برابر کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ قصد دارد فروش گوشی های هوشمند تاشو خود را در سال 2022 دو برابر کند

به نظر می رسد شرکت کره ای سامسونگ در مورد آینده گوشی های هوشمند MIDI خود کاملا جدی و مطمئن است. به گفته تحلیلگر UBI Research (به نقل از وب سایت The Elec)، این سازنده بزرگ قصد دارد تولید پنل های تاشو قدیمی خود را در سال آینده دو برابر کند. طبق شایعات، سامسونگ در حال حاضر قصد دارد در سال 2021 8.1 میلیون پنل تاشو تولید کند که این پدیده به معنای عرضه حدود 8 میلیون گوشی تاشو به بازار است. طبق گزارشات، راندمان خطوط تولید حدود 80 تا 90 درصد است. در نتیجه، تعداد گجت های تاشو تولید شده احتمالا کمتر از این خواهد بود.

دوبرابر کردن تولید صدف های قدیمی به 18 میلیون احتمالاً به معنای تولید 14 تا 16 میلیون صدف در سال آینده است. Dowoo Insys، یکی از زیرمجموعه های Samsung Display، مسئول پردازش پوشش های شیشه ای بسیار نازک مورد نیاز برای Galaxy Z Fold و Galaxy Z Flip است. این روکش شیشه ای توسط شرکت SCHOTT آلمان ارائه شده است.

طبق گزارش ها، سامسونگ قصد دارد خطوط تولید بیشتری راه اندازی کند تا ظرفیت تولید خود را دو برابر کند. تحقیقات UBI همچنین اشاره می کند که تعداد محموله های پانل های تاشو احتمالا تا سال 2025 به 49 میلیون خواهد رسید.

علاوه بر این، افزایش تولید پنل های تاشو به سامسونگ دیسپلی اجازه می دهد تا این صفحه نمایش ها را به دیگر شرکت های گوشی هوشمند بفروشد. طبق گزارش ها، سازندگان چینی مانند شیائومی و ویوو به دنبال خرید پنل های ساخته شده توسط سامسونگ برای دستگاه های تاشو خود هستند. همچنین شایعاتی وجود دارد که اپل و گوگل تصمیم گرفته اند یک گوشی تاشو را به سبد محصولات خود اضافه کنند. در این صورت سامسونگ گزینه بدیهی برای ارائه نمایشگرهای لازم است.

سامسونگ قصد دارد فروش گوشی های هوشمند تاشو خود را در سال 2022 دو برابر کند

تعداد صدف های سامسونگ احتمالا در سال آینده دو برابر خواهد شد

امسال این سازنده کره ای عرضه گوشی های صدفی را بسیار جدی گرفته است. سامسونگ به جای معرفی جانشین سری گلکسی نوت 20، تولید گوشی های تاشوی جدید خود را در اولویت قرار داده است. سازنده گوشی های هوشمند گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 را در ماه آگوست معرفی کرد. هر دو گوشی با پیشرفت های قابل توجهی در فناوری نمایشگر تاشو و البته قیمت های جذاب تر به بازار عرضه شده اند. Galaxy Z3 Fold 3 همچنین به دلیل انعطاف پذیری و پشتیبانی از S Pen مورد ستایش قرار گرفت. در حالی که Galaxy Z Flip 3 به دلیل طراحی و اندازه جیب مورد استقبال خریداران قرار گرفت.

مشخص نیست که آیا سامسونگ خط تولید تاشو خود را در سال 2022 گسترش خواهد داد یا خیر. معرفی یک گوشی هوشمند تاشوی مقرون به صرفه تر به افراد جامعه امکان خرید آن را می دهد و تولید چنین دستگاهی توسط سامسونگ دور از هدف نخواهد بود. سامسونگ اکنون در تولید گوشی‌های هوشمند تاشو پیشتاز جهانی است و عرضه چنین محصولاتی می‌تواند به تقویت بیشتر جایگاه این شرکت کره‌ای در این بازار کمک کند. علاوه بر این، سامسونگ بزرگترین تولید کننده پنل های تاشو اولد در جهان است و تا سال 2021 تقریبا 91 درصد از کل صفحه نمایش های تاشو اولد در جهان توسط سامسونگ دیسپلی تولید خواهد شد.

سامسونگ قصد دارد فروش گوشی های هوشمند تاشو خود را در سال 2022 دو برابر کند. این گوشی برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.