منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ صفحه پشتیبانی گوشی های هوشمند Galaxy S21 FE را حذف می کند

سامسونگ صفحه پشتیبانی گوشی های هوشمند Galaxy S21 FE را حذف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ صفحه پشتیبانی گوشی های هوشمند Galaxy S21 FE را حذف می کند

اخیراً سامسونگ هرگونه امیدواری برای معرفی گوشی هوشمند Galaxy S21 FE را رد کرد. غول کره ای تمام شواهد موجود برای این گوشی را حذف کرده و صفحات پشتیبانی Galaxy S21 FE را که بر اساس انتظارات برای معرفی احتمالی گوشی منتشر شده بود ، حذف کرده است. بنابراین اکنون می توان از تصمیم سامسونگ مبنی بر عدم معرفی گوشی هوشمند Galaxy S21 FE مطمئن بود.

چندین صفحه پشتیبانی مختلف قبلاً برای نسخه بین المللی Galaxy S21 FE با شناسه SM-G990B منتشر شده است. همه این صفحات قبلاً حذف شده اند. با این حال ، آنها هنوز در Google Cache باقی می مانند. به نظر می رسد تاخیرهای مداوم در ارائه Galaxy S21 FE سرانجام سامسونگ را متقاعد کرده است که این گوشی را منتشر نکند.

محتوای تبلیغاتی سامسونگ برای جشنواره بازگشت به مدرسه در ماه اوت به پایان رسید. این دوره فرصت خوبی برای راه اندازی Galaxy S21 FE بود. سال تحصیلی جدید آغاز شده است و هیچ خبری برای Galaxy S21 FE وجود ندارد. سرنخ های دیگری نیز وجود داشت که نشان می داد Fan Edition بعدی سامسونگ به زودی در دسترس خواهد بود. آخرین برنامه ها این بود که رویداد Unpacked را در اواسط اکتبر برگزار کنیم.

سامسونگ صفحه پشتیبانی گوشی های هوشمند Galaxy S21 FE را حذف می کند

اکنون تقریباً مطمئن شده است که این رویداد لغو می شود. سرنوشت تلفن هوشمند نیز وحشتناک به نظر می رسد. انتظار می رفت که Galaxy S21 FE از تراشه Snapdragon 888 استفاده کند. تراشه مورد استفاده در گوشی هوشمند Galaxy Z Flip 3 نیز استفاده می شود. فروش بالای این گوشی تاشو قبلاً برای همه ثابت شده است. مهمتر از همه ، Galaxy Z Flip 3 با قیمتی بسیار بالاتر از قیمت احتمالی Galaxy S21 FE عرضه شد و فروش قابل توجهی داشت. در حال حاضر قیمت برخی از مدل های اصلی سری گلکسی S21 در بازار کاهش یافته است.

سامسونگ قصد دارد نسخه ای از Galaxy S21 FE مجهز به تراشه Exynos را معرفی کند. اما تحویل تراشه تنها مشکلی نبود که غول کره ای با آن روبرو بود. زمان زیادی تا معرفی سری Galaxy S22 باقی نمانده است. با وجود برخی شایعات در مورد معرفی این گوشی ها در ماه دسامبر ، احتمال چنین سناریویی بعید است. اما فاصله زیادی بین اواسط و اواخر اکتبر و ژانویه وجود ندارد.

بر اساس گزارشات منتشر شده تا کنون ، سامسونگ تعداد محدودی از گوشی های هوشمند Galaxy S21 FE (تقریبا 10 هزار دستگاه) تولید کرده است. این شرکت حتی یکی از مشکلات تولید را حل کرد که باعث کند شدن روند معرفی گوشی شد. هنوز مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار این گوشی ها است. اما در آینده احتمالاً آنها را متفاوت در بازار خواهیم دید.

سامسونگ صفحه پشتیبانی گوشی های هوشمند Galaxy S21 FE را حذف کرد اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.