منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ امسال تولید تمامی مدل های سری گلکسی نوت را متوقف می کند

سامسونگ امسال تولید تمامی مدل های سری گلکسی نوت را متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سامسونگ امسال تولید تمامی مدل های سری گلکسی نوت را متوقف می کند

با انتشار رندرهای گوشی هوشمند گلکسی اس 22 اولترا، برای اولین بار مشخص شد که سامسونگ با تمامی مدل های آینده سری گلکسی نوت خداحافظی می کند. طبق آخرین گزارش، چنین سناریویی واقعاً در حال وقوع است. در واقع تولید تمامی مدل های خانواده گلکسی نوت سامسونگ تا پایان سال جاری متوقف می شود. در نتیجه این غول کره ای به دنبال راه های دیگری برای افزایش فروش گوشی های خود خواهد بود که در ادامه به آن می پردازیم.

انتظار می رود سامسونگ ویژگی های گلکسی نوت را با گلکسی اس 22 اولترا و گلکسی زد فولد 4 ادغام کند و در عین حال تولید گوشی های تاشو خود را افزایش دهد.

به گزارش وب سایت ETNews، سامسونگ از زمان عرضه سری گلکسی نوت 20 در سال 2020 حدود 3.2 میلیون گوشی تولید کرده است و انتظار می رود تولید این مدل تا پایان سال جاری متوقف شود. زیرا این شرکت هیچ برنامه ای برای عرضه محصولات جایگزین ندارد. بنابراین بدیهی است که این گوشی هوشمند جدیدترین مدلی خواهد بود که در سری گلکسی نوت در بازار عرضه خواهد شد. با این حال، گلکسی اس 22 اولترا، با وجود طراحی جعبه‌ای شکل و پشتیبانی از قلم S، احتمالا سری گلکسی نوت را توسط طرفداران خانواده فراموش خواهد کرد.

با این حال، سامسونگ باید تمام ویژگی‌های سری گلکسی نوت 21 را با گلکسی اس 22 اولترا ادغام کند تا اطمینان حاصل شود که مصرف‌کنندگان به پرچم‌دار آینده عادت می‌کنند یا از نحوه ارائه گلکسی نوت 21 شکایت نمی‌کنند. ایجاد نوعی خلاء در فروش کلی گوشی های هوشمند سامسونگ. بنابراین چگونه این شرکت می تواند چنین شکاف بزرگی را پر کند؟

سامسونگ امسال تولید تمامی مدل های سری گلکسی نوت را متوقف می کند

طبق گزارش اخیر، با توجه به اینکه سامسونگ در تولید گوشی های تاشو پیشرو است. بنابراین، این شرکت تولید چنین گجت هایی را افزایش خواهد داد. در همین راستا پیش بینی می شود تولید این دستگاه ها در سال 2022 به 13 میلیون دستگاه برسد بنابراین آمار فروش این گوشی ها از سری گلکسی نوت فراتر خواهد رفت. تولید انبوه گوشی های گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 احتمالا در سه ماهه سوم سال 2022 آغاز می شود. همزمان، تولید سری گلکسی نوت نیز آغاز می شود. فکر می کنید تصمیم سامسونگ برای توقف تولید سری گلکسی نوت با توجه به استراتژی جدید سامسونگ چقدر ناامید کننده خواهد بود؟

 

سامسونگ امسال تولید تمامی مدل های سری گلکسی نوت را که برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد، متوقف خواهد کرد.