منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رویداد Galaxy Unpack 2021 و رونمایی از محصولات جدید سامسونگ را به صورت زنده در اینجا تماشا کنید

رویداد Galaxy Unpack 2021 و رونمایی از محصولات جدید سامسونگ را به صورت زنده در اینجا تماشا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رویداد Galaxy Unpack 2021 و رونمایی از محصولات جدید سامسونگ را به صورت زنده در اینجا تماشا کنید

بالاخره روز موعود فرا رسید. رویداد Samsung Galaxy Unlock 2021 امروز ساعت 18:30 برگزار می شود و شاهد رونمایی از جدیدترین محصولات این غول کره ای خواهیم بود.

دعوتنامه بسته بندی نشده برای رویدادی با عنوان امسال “آماده شدن برای باز شدن” منتشر شده است که نشان می دهد در مراسم امروز شاهد رونمایی از جدیدترین محصولات تاشو از سری Galaxy خواهیم بود.

در حقیقت ، رویداد امسال شامل معرفی Galaxy Z Fold 3 ، Galaxy Z Flip 3 و احتمالاً ساعت هوشمند جدید این شرکت خواهد بود. برخلاف روند معمول سامسونگ در سال های گذشته ، امسال خبری از گلکسی نوت جدید نیست و این سری فوق العاده در حال حاضر با محصول جدید به روز نشده است.

می توانید این رویداد مهم سامسونگ را از اینجا به صورت زنده تماشا کرده و جدیدترین محصولات سامسونگ را برای نیمه دوم سال ببینید.

.h_iframe-aparat_embed_frame {position: relative؛} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display: block: width: 100٪؛ height: auto؛} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {موقعیت: مطلق؛ بالا: 0؛ سمت چپ: 0؛ عرض: 100؛ ؛ ارتفاع: 100٪؛}

اعلام رویداد Galaxy Unpacked 2021 و رونمایی از محصولات جدید سامسونگ را به صورت زنده در اینجا مشاهده کنید. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.