منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ربات شیائومی Mijia Dust Collecting Sweeping یک ربات خودران جدید است

ربات شیائومی Mijia Dust Collecting Sweeping یک ربات خودران جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تولید کننده چینی شیائومی جاروبرقی روباتیک جدید با برچسب رسما معرفی شد ربات گرد و غبار شیائومی Mijia. دارای یک تخلیه خودکار با یک ایستگاه با عملکرد 16،500 در سال و تنها عملکرد در سطح 3000 پا.

تولید کننده جدید: ربات جمع آوری گرد و غبار Mijia Xiaomi

بر اساس فناوری اولیه ، چندین مدل از دستگاه های استخراج روباتیک با عملکرد سطل زباله وجود دارد. توبیخ می کند. مدیریت این عملکرد در خانه حتی ساده تر خواهد بود و جامعه شیائومی از این امر آگاه است.

ربات شیائومی Mijia Dust Collecting Sweeping یک ربات خودران جدید است

شیائومی تنها رهبر در بازار روباتیک است و مدل های زیادی را تحت نشان شما دارد ، اما تحت نشان های شریک در صورت Roborock ، Dreame یا Roidmi و کمتر. مدل جدید با ارائه عملکردی ، ارائه حمایت مالی از سیستم عامل های Xiaomi Youpin و تعیین ربات جمع آوری گرد و غبار از شیائومی Mijia.

به گفته سازنده ، دستگاه توزیع کننده ثابت می کند که تخلیه کننده فقط بعد از 45 روز درست می شود. کیسه موجود در سطل زباله تقریباً 8 بار در سال قابل تعویض است.

برنامه Xiaomi Home را بارگیری و بارگیری کنید

Pokiaľ ide o sací výkon، stancija robotického vysávača saje nečistoty výkonom 16 500 pa. محدوده استخراج کننده 3000 عدد در سال است. بنابراین کیسه جمع آوری خاک 4 لیتر ظرفیت دارد و توسط دستگاه ضد باکتری تعیین می شود ، که ثابت می کند تمام بوها را از گرد و غبار و آلودگی در داخل از بین می برد.

ربات شیائومی Mijia Dust Collecting Sweeping یک ربات خودران جدید است

ما اطلاعات بیشتری در مورد پشتیبانی مناسب برای عملکرد تمیز کردن نداریم. با این حال ، سیستم پاک کننده در جاروبرقی های روباتیک برای تمیز کردن کف مرطوب طراحی شده است و معمولاً یکی از موثرترین شستشوی کف است.

ربات شیائومی Mijia Dust Collecting Sweeping یک ربات خودران جدید است
ربات شیائومی Mijia Dust Collecting Sweeping یک ربات خودران جدید است

در این مرحله ، می توانید محاسبه الگوریتمی اولیه اندازه گیری شده و هدف گذاری شده را در یک سیستم سه بعدی 360 درجه گام به گام که روی اجسام قرار دارد وارد کنید.

ثابت می شود که پمپ در زیر مبلمان با حداقل 8 سانتی متر بالا آمده است. پاداش خوب یک برنامه م effectiveثر برای پرورش حیوانات است. می توانید از پشتیبانی برنامه Mi Home لذت ببرید.

قیمت و در دسترس بودن تولید

در واقع با افزایش قیمت قبلی در چین در úrovni 2400 یوان چین مرد. مبلغ تقریبی 325 یورو / 386 دلار آمریکا. این قیمت تا زمانی که در طول کمپین تامین مالی جمعی بالا باشد ، مشخص شده است ، 2999 یوان چین. V prepočte sa jedná o 390 یورو / 464 دلار آمریکا. ما از در دسترس بودن جهانی این محصول اطلاع نداریم ، اما انتظار داریم که از تأمین کنندگان بین المللی در دسترس باشد.

آیا به شما می گوییم که رباتیک جدید vysávač از dielne čínskej spoločnosti Xiaomi است؟ Zvažoval / a ot si kúpu tohto produktu؟ می توانید دیدگاه ها و دیدگاه های خود را برای بحث در زیر مقاله برای مرحوم بنویسید. جلسه جدید ما را در فیس بوک دنبال کنید: امروز با شیلئومی – مکانی برای طرفداران واقعی شیائومی با امروز با شیلئومی تماس بگیرید و او را مطلع کنید.

Robot Sweeping Robot Mijia Dust ، عضو شیائومی ، یک ربات روباتیک جدید است که بیشترین انتشار را در سیاره شیائومی دارد.