منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دوربین اصلی Galaxy A53 شبیه دوربین تلفن هوشمند نسل قبل خواهد بود

دوربین اصلی Galaxy A53 شبیه دوربین تلفن هوشمند نسل قبل خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دوربین اصلی Galaxy A53 شبیه دوربین تلفن هوشمند نسل قبل خواهد بود

بر اساس شایعات ، وضوح دوربین اصلی گوشی هوشمند سامسونگ Galaxy A53 بعید است که توجه علاقه مندان به عکاسی با موبایل را جلب کند. شرکت کره ای سامسونگ گوشی هوشمند جدید خود با نام Galaxy A52s را در این ماه عرضه می کند. با این حال ، شایعات زیادی که در مورد این تلفن هوشمند منتشر شد باعث شد تقریباً همه ویژگی ها و ویژگی های این دستگاه قبل از معرفی آن فاش شود.

شایان ذکر است که در اوایل سال جاری این شرکت تلفن هوشمند Galaxy A52 5G را نیز معرفی کرد. سامسونگ در حال آماده سازی گوشی هوشمند Galaxy A52s 5G است که از پردازنده قوی تری نسبت به تلفن هوشمند فوق استفاده می کند.

بر اساس گزارشات ، دوربین گوشی هوشمند قادر به ضبط تصاویر با کیفیت بالا نخواهد بود. به عبارت دیگر می توان نتیجه گرفت که بهبود وضوح دوربین در گوشی های میان رده سامسونگ با مدل های فوق به اوج خود رسیده است و نباید انتظار بیشتری از دوربین گوشی های میان رده این شرکت داشته باشید.

وضوح دوربین سامسونگ گلکسی A53 کاربران را مجذوب خود نخواهد کرد

متأسفانه وضوح دوربین اصلی گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A53 همانند دوربین گوشی های میان رده خواهد بود. به عبارت دیگر ، گوشی هوشمند میان رده آینده سامسونگ از همان دوربین 64 مگاپیکسلی قبلی استفاده خواهد کرد. با این حال ، رسانه های SamMobile اشاره کردند که این تعجب آور نخواهد بود ، زیرا تلفن های هوشمند غول پیکر از سری Galaxy A50 به دلیل استفاده از سخت افزار تکراری در کل مجموعه شناخته شده اند. این نشریه همچنین اذعان داشت که دوربین 64 مگاپیکسلی تا زمان رونمایی از لنز نسل جدید سامسونگ 108 مگاپیکسلی در گوشی های میان رده این شرکت استفاده خواهد شد.

گزارش جدیدی که در رسانه های GalaxyClub.nl منتشر شد وضوح دوربین اصلی گوشی هوشمند Galaxy A53 را فاش کرد. در این گزارش آمده است که مشخصات دوربین اصلی گوشی آینده سامسونگ با مشخصات دوربین اصلی تلفن هوشمند نسل قبل یکسان خواهد بود. با این حال ، این گزارش می گوید که با کمی خوش بینی و در حالت ایده آل ، می توان انتظار داشت که این شرکت از دوربین جدید 108 مگاپیکسلی خود در سری گوشی های هوشمند میان رده خود (با پیشوند A) استفاده کند. همچنین گفته می شود که شاهد بهبود چشمگیری در اپتیک دوربین گلکسی A53 نخواهیم بود. شایان ذکر است که هنوز جزئیات دقیق لنزهای تله فوتو ، لنزهای ماکرو ، دوربین فوق عریض و دوربین های سلفی این دستگاه منتشر نشده است.

سخت افزار سامسونگ گلکسی A53

انتظار می رود که سامسونگ گلکسی A53 از سخت افزار قوی تر و سریع تری نسبت به گلکسی A52s برخوردار باشد. لازم به ذکر است که گوشی هوشمند Galaxy A52s مجهز به پردازنده قدرتمند Snapdragon 778G است که توسط کوالکام تولید شده است. بنابراین انتظار می رود گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A53 چیپست بهتری نسبت به گوشی هوشمند گلکسی A52s داشته باشد. لازم به ذکر است که صحت این اطلاعات هنوز تأیید نشده است و هنوز نمی توان شایعات پیرامون گوشی هوشمند Galaxy A53 را باور کرد. با این حال ، انتظار می رود با نزدیک شدن به تاریخ رسمی عرضه این تلفن هوشمند ، جزئیات بیشتری در مورد این دستگاه در اینترنت منتشر شود.

شرکت کره ای سامسونگ همیشه گوشی های هوشمند جدید خود از سری Galaxy A5x را در سه ماهه اول سال ارائه می دهد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، تلفن های هوشمند سری Galaxy S22 در اوایل سال 2022 عرضه می شوند و تلفن های هوشمند جدید سری Galaxy A نیز اندکی پس از عرضه سری Galaxy S22 عرضه می شوند. همچنین ممکن است عرضه گوشی هوشمند Galaxy A53 به دلیل زمان عرضه Galaxy A52s به تعویق بیفتد. شایان ذکر است که گوشی هوشمند Galaxy A52s در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس است.

دوربین اصلی Galaxy A53 شبیه دوربین تلفن هوشمند نسل قبل خواهد بود

دوربین اصلی Galaxy A53 شبیه دوربین تلفن هوشمند نسل قبل خواهد بود.این دوربین برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.