منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جزئیات طراحی سری گلکسی اس 22 سامسونگ توسط یکی از کارمندان سابق این شرکت فاش شد

جزئیات طراحی سری گلکسی اس 22 سامسونگ توسط یکی از کارمندان سابق این شرکت فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جزئیات طراحی سری گلکسی اس 22 سامسونگ توسط یکی از کارمندان سابق این شرکت فاش شد

به نظر می رسد افشای اسرار تجاری مهم شرکت ها و انتشار غیرمجاز آنها در رسانه های عمومی همچنان ادامه دارد. برخی از شرکت های بزرگ فناوری مانند سامسونگ و اپل حتی با یک سری اقدامات امنیتی و بازدارندگی از این مشکل در امان نمانده اند. آخرین خبر حاکی از آن است که یکی از کارمندان سابق سامسونگ جزئیات طراحی گوشی های هوشمند گلکسی اس 22 و اس 22 پلاس را فاش کرده است که هنوز توسط این شرکت کره ای ارائه نشده است. این خبر در حالی منتشر شد که اخبار قبلی از گران شدن گوشی رده بالای این سری یعنی گوشی هوشمند Galaxy S22 Ultra خبر می داد.

جزئیات طراحی سری گلکسی اس 22 سامسونگ

بر اساس گزارشی که یکی از کارمندان سابق سامسونگ با نام کاربری Super Roader در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است، گوشی های هوشمند گلکسی اس 22 و اس 22 پلاس تفاوت های اساسی در زبان طراحی با یکی دیگر از اعضای این سری یعنی گلکسی اس 22 اولترا خواهند داشت. . بر اساس اطلاعات فاش شده و تصاویری که قبلا توسط منبعی به نام Snoreyn منتشر شده بود، گوشی های هوشمند گلکسی اس 22 و اس 22 پلاس دارای طراحی متفاوتی نسبت به اس 22 اولترا خواهند بود.

گفته می شود S22 Ultra دارای طراحی دوربین قطره ای است. همچنین شواهد نشان می دهد که نمایشگر نسل جدید این سری نسبت به مدل های قبلی خود یعنی گلکسی اس 21 و اس 21 پلاس کوتاه تر و عریض تر است. شایعات حاکی از آن است که هر دو گوشی S22 و S22 Plus دارای صفحه نمایش Full HD با نرخ به روز رسانی 120 هرتز خواهند بود.

در صورت صحت این خبر، گوشی های هوشمند S22 و S22 Plus نسبت به نسل قبلی صفحه نمایش نرم تری خواهند داشت. البته سامسونگ همچنان انحنای جزئی در لبه های این دستگاه ها دارد. همچنین گفته می شود که صفحه نمایش گوشی های فوق روشن تر از مدل های نسل قبل خواهد بود. لازم به ذکر است که این جزئیات لو رفته تنها بر گمانه زنی مصرف کنندگان و رسانه ها در مورد این سریال که اوایل سال آینده عرضه می شود می افزاید. پس باید منتظر اخبار رسمی سامسونگ در مورد سری گلکسی اس 22 این شرکت باشیم.

جزئیاتی از طراحی سری گلکسی اس 22 سامسونگ توسط یکی از کارمندان سابق این شرکت فاش شد.او برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.