منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جزئیات جدیدی از گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A53 منتشر شده است

جزئیات جدیدی از گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A53 منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جزئیات جدیدی از گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A53 منتشر شده است

با توجه به اینکه گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A52s هنوز در معرض دید رسانه ها قرار دارد. بنابراین هنوز خیلی زود است که درباره جانشین این گوشی با نام گلکسی A53 صحبت کنیم. گزارش قبلی ادعا می کرد که گلکسی A53 از همان ماژول دوربین اصلی مدل قبلی خود استفاده می کند. اما سایر ویژگی های این دو دستگاه متفاوت خواهد بود. در حال حاضر همان منبع خبری ، وب سایت Galaxyclub.nl ، جزئیات جدیدی در مورد Galaxy A53 ذکر کرده است.

به نظر می رسد سامسونگ گلکسی A53 در مجموع در 4 مدل رنگی مختلف شامل مشکی، سفید، آبی روشن و نارنجی عرضه خواهد شد. این گزارش می افزاید که مدلهای رنگی ذکر شده عمدتا مورد تأیید هستند. با این حال ، پس از عرضه تلفن هوشمند در سه ماهه اول سال 2022 ، احتمالاً گزینه های رنگ جدیدی را خواهیم دید.

Galaxy A53 احتمالاً با پیشرفت های بی سابقه ای نسبت به Galaxy A52s عرضه می شود

تا کنون ، اکثر گوشی های هوشمند سری A50 با پیشرفت های جزئی نسبت به مدل های قبلی خود روانه بازار شده اند. با این حال ، طبق برنامه ریزی ها ، Galaxy A53 از همان ماژول دوربین اصلی Galaxy A52s استفاده می کند. اما احتمالاً این گوشی در زمینه‌های دیگر، از جمله تراشه، پیشرفت‌های قابل توجهی خواهد داشت.

جزئیات جدیدی از گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A53 منتشر شده است

پیش از این اعلام شده بود که سامسونگ قصد دارد از تراشه های اگزینوس در بیشتر دستگاه های تولیدی خود استفاده کند. بنابراین گلکسی A53 و گلکسی A73 احتمالا از سخت افزار اصلی سامسونگ استفاده خواهند کرد. غول کره ای به احتمال زیاد چندین مدل میان رده جدید Exynos را معرفی می کند ، در حالی که تراشه پرچمدار Exynos 2200 را نیز معرفی می کند.بعضی از این تراشه ها به احتمال زیاد مجهز به پردازنده گرافیکی AMD Radeon خواهند بود.

جزئیات جدیدی در مورد گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A53 ظاهر شده است که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر می شود.