منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توکن WIN را بررسی کنید ؛ چرا وینک بخریم؟!

توکن WIN را بررسی کنید ؛ چرا وینک بخریم؟!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توکن WIN را بررسی کنید ؛ چرا وینک بخریم؟!

همانطور که قبلاً گفتیم ؛ شبکه Wink و علامت آن ، Win ، یک ارز دیجیتالی است که در شبکه و پلتفرم بازی فعالیت می کند. WinToken یک شبکه Wink است که به کاربران اجازه می دهد بازی ها و سیستم عامل های پیش بینی را راه اندازی کنند.

پلتفرم Wink در ابتدا به عنوان TRONBet و در جولای 2019 در شبکه بلاک چین و به عنوان بستری برای ایجاد بازی های آنلاین معرفی شد.

پس از تغییر نام توسعه دهندگان شبکه از Theron Bet به Wink. توکن وین نیز همزمان با تغییر نام تجاری معرفی شد. وین توکن از دو استاندارد رمزنگاری معروف جهان پشتیبانی می کند. TRC20 ، که بر اساس شبکه بلاک چین Theron ، و BEP2 و BEP20 ، که بر اساس شبکه بلاک چین در یک صرافی معروف مانند Bainance ساخته شده است.

مهمترین هدف Wink Network تبدیل شدن به بهترین و قوی ترین پلتفرم بازی در فناوری بلاک چین است. وینک قصد دارد شبکه ای ایجاد کند تا کاربران بلاک چین بتوانند به راحتی بازی کنند ، با یکدیگر تعامل داشته باشند و در توسعه شبکه سهیم باشند.

Theron Bat یا Wink اولین برنامه و برنامه غیر متمرکز یا DApp است که در شبکه Theron راه اندازی شد. اکنون وینک ادعا می کند که در طول سالها به عنوان بزرگترین پلتفرم بازی در شبکه بلاک چین شناخته شده است. بازی های مورد علاقه وینک ؛ پوکر ، تاس و اسلات وجود دارد. با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که Wink Network ابزارها و منابعی را برای توسعه دهندگان و علاقمندان به ایجاد برنامه های غیر متمرکز یا DApp های منحصر به فرد فراهم می کند.

توکن WIN را بررسی کنید ؛ چرا وینک بخریم؟!

قیمت وین و استخراج آن

پلتفرم Wink ابزارهایی را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد که به آنها امکان می دهد برنامه ها یا بازی های خود را بر روی پلتفرم خود ایجاد کرده و پروژه های نهایی خود را به راحتی فعال کنند.

پس از این حادثه ، توسعه دهندگان این پلت فرم ؛ آنها با هزینه بسیار پایین تراکنش های شبکه کاربران هدف را جذب می کنند.

به عنوان مثال ، اگر قیمت یک تراکنش در شبکه اتریوم ، به عنوان مثال ، 10 دلار باشد ، برای WIN کافی است این کار را با کیف پول Theron به قیمت 0.59 دلار انجام دهید.

قیمت وینک در ماه های اولیه ظهور چندان چشمگیر نبود و در حدود 0.0008 دلار بود. در اوایل آوریل 2019 ، قیمت وین 400 درصد افزایش می یابد و به 0.002682 دلار می رسد. یکی از دلایل اصلی این رشد انفجاری اعلام هزینه معاملات رایگان با این علامت بود. این باعث شد که کاربران به سرعت از ETH WINK به WIN مهاجرت کنند.

قیمت چندان پایدار نبود و پس از مدتی قیمت این توکن به 0.0004 دلار بازگشت. البته این امر همزمان با فروپاشی عمومی بازار ارزهای رمزنگاری شده و قیمت اکثر ارزهای دیجیتال کاهش یافت.

Wink دارای 999 میلیارد توکن است که 766.3 میلیارد آن در حال حاضر در دسترس مصرف کنندگان است.

پیش بینی قیمت چشمک

وب سایت معتبر دیجیتال کوین پرایس قیمت Wink را برای پایان سال 2021 0.0009237515 دلار تخمین می زند.

این وب سایت معتقد است که قیمت Wink به دلیل شرایط مناسب آن است. در سالهای آینده ، اوضاع روز به روز بهتر می شود.

به عنوان مثال ، پیش بینی کوین پرایس دیجیتال برای قیمت Wink در پایان سال 2024 0.001517 دلار است. قیمت نهایی برآورد شده توسط این سایت برای Wink و نشانه های آن 0.002718 دلار است که در سال 2028 انتظار می رود.

Wink را از کجا بخریم؟

در داخل کشور ، برخی از صرافی های آنلاین Wink را خرید و فروش می کنند ، اما مطمئن ترین راه برای خرید یک توکن این است که آن را از سیستم های P2P یا peer-to-peer تهیه کنید ، جایی که مصرف کنندگان ارزهای دیجیتالی مانند Wink را مستقیماً به یکدیگر می خرند و می فروشند. چرا کوین هم برای خرید و هم برای فروش بهتر است.

اکنون ابرنامه Arzif از آنجا که برخی از سیستم عامل ها Wink را در ایران ارائه می دهند ، می توانید با بارگیری آن از Google Play و مالک شدن کیف پول ویژه Wink در آنجا به راحتی ثبت نام کنید. بنابراین ، اگر به WIN علاقه دارید ، Arzif را نصب کنید و تجارت این ارز دیجیتال ارزشمند را شروع کنید.

البته خوب است بدانید که در Arzif توکن های جذاب دیگری مانند Safe Moon ، Daddy Dodge ، Baby Dodge ، Fag ، mini football و قابل خرید و فروش هستند.

برنامه فوق العاده Arzif را بارگیری کنید

لینک دانلود مستقیم

ارسال نگاهی به برچسب WIN ؛ چرا وینک بخریم؟! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.