منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تنها 18 درصد از کاربران اندروید در ایالات متحده به سری Apple iPhone 13 علاقه مند هستند!

تنها 18 درصد از کاربران اندروید در ایالات متحده به سری Apple iPhone 13 علاقه مند هستند!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تنها 18 درصد از کاربران اندروید در ایالات متحده به سری Apple iPhone 13 علاقه مند هستند!

مدل های آیفون آینده که سری آیفون 13 نامیده می شوند ، در آینده نزدیک (احتمالاً در 23 سپتامبر) به طور رسمی رونمایی می شوند. اکنون ، مانند سالهای گذشته ، این سوال عجیب به وجود می آید: چند کاربر اندروید می خواهند به آیفون اپل مهاجرت کنند؟

طبق مطالعه جدید موسسه SellCell ؛ تعداد این افراد چندان زیاد نیست. این سرویس فناوری از بیش از 5000 کاربر اندروید در ایالات متحده خواسته است که به سری آیفون 13 علاقه مند شوند.

در کمال تعجب ، 81.7 درصد از مخاطبان به این سال پاسخ منفی دادند. بنابراین ، تنها 18.3 درصد از پاسخ دهندگان به دنبال پایان دادن به وفاداری خود به پلت فرم اندروید هستند.

جالب اینجاست که موسسه SellCell سال گذشته مطالعه مشابهی انجام داد و نتایج نشان داد که تقریبا 33 درصد از کاربران اندروید به فکر خرید آیفون هستند. بنابراین ، میزان علاقه به آیفون در میان کاربران اندروید پس از 1 سال تقریبا 15 درصد کاهش یافته است.

تنها 18 درصد از کاربران اندروید در ایالات متحده به سری Apple iPhone 13 علاقه مند هستند!

ظاهراً امسال میزان وفاداری مصرف کنندگان به اندروید افزایش یافته است

حال این س arال پیش می آید که چرا تعداد محدودی از کاربران اندرویدی فکر می کنند که گجت های خود را با iPhone جایگزین کنند؟ طبق نظرسنجی ، اکثر کاربران نمی خواهند حسگر اثر انگشت گوشی خود را از دست بدهند. زیرا گوشی های سری Apple iPhone 13 به احتمال زیاد فاقد شناسه هستند و همچنان فقط به سیستم شناسایی فیس بوک تکیه می کنند. این امر زمانی منطقی به نظر می رسد که به یاد بیاوریم که جهان هنوز از یک بیماری کشنده و همه جا عذاب می کشد. بدون شک ، هنگامی که کاربران از ماسک صورت استفاده می کنند ، احراز هویت سنسور اثر انگشت نسبت به شناسه فیس بوک برتر است. حتی اگر سیستم تشخیص چهره به خوبی عمل کند.

ناتوانی در شخصی سازی سیستم عامل iOS مهمترین دلیل بعدی است و ویژگی بحث برانگیز اسکن تصاویر iCloud نیز سومین عامل کاهش جذابیت آیفون محسوب می شود. اپل تصاویر افراد مصرف کننده را اسکن می کند تا بدرفتاران را شناسایی کرده و از کودک آزاری جلوگیری کند. نمودار استدلال های کاربر جداگانه نشان داده شده است ، همانطور که در زیر نشان داده شده است:

تنها 18 درصد از کاربران اندروید در ایالات متحده به سری Apple iPhone 13 علاقه مند هستند!

البته سوال اصلی این است که آیا موضوعات مطرح شده توسط کاربران اندروید در سال جاری به کاربران آیفون نیز تعمیم می یابد؟ همچنین باید منتظر ماند و دید آیا تعداد کاربران مهاجرت کننده به اندروید افزایش می یابد یا خیر.

تنها 18 درصد از کاربران اندروید در ایالات متحده به سری Apple iPhone 13 علاقه مند هستند! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.