منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تنها 10 درصد از دارندگان گوشی های هوشمند اپل می خواهند گوشی خود را به آیفون 13 ارتقا دهند

تنها 10 درصد از دارندگان گوشی های هوشمند اپل می خواهند گوشی خود را به آیفون 13 ارتقا دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تنها 10 درصد از دارندگان گوشی های هوشمند اپل می خواهند گوشی خود را به آیفون 13 ارتقا دهند

در کمتر از یک هفته ، اپل خانواده جدید تلفن های هوشمند برتر خود را معرفی می کند. مطالعه انجام شده توسط موسسه پس انداز نشان می دهد که تنها 10 درصد از کاربران آیفون می خواهند گوشی خود را به مدل جدیدتری ارتقا دهند. بیش از 1500 کاربر تلفن هوشمند اپل در این نظرسنجی شرکت کردند. تنها 10 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که تصمیم به خرید آیفون 13 گرفته اند. در حالی که 64 درصد از شرکت کنندگان می گویند قصد ندارند تلفن فعلی خود را ارتقا دهند. بیش از یک چهارم پاسخ دهندگان ، یا 26 درصد ، می گویند که پاسخ دادن به آن دشوار است.

33 درصد از افرادی که مایل به بهبود تلفن خود هستند ؛ آنها کمتر از 1 سال است که از آیفون استفاده می کنند. شرکت کنندگان در نظرسنجی انتظار دارند تلفن های هوشمند جدید اپل دارای دوربین بهبود یافته ، باتری با ظرفیت بیشتر و قابلیت برقراری ارتباطات ماهواره ای باشند. هشت درصد از پاسخ دهندگان انتظار دارند مدل های رنگی جدید رونمایی شوند و 14 درصد دیگر امیدوارند اپل اسکنر اثر انگشت را به گوشی های هوشمند جدید خود بازگرداند.

در ماه ژوئیه ، یک تحلیلگر JPMorgan گفت که فروش احتمالی آیفون 13 به احتمال زیاد از انتظارات سرمایه گذاران فراتر می رود. این بانک پیش بینی می کند که فروش گوشی های هوشمند جدید اپل در سال مالی 2022 به 226 میلیون دستگاه برسد. سرمایه گذاران دیگر پیش بینی می کنند که بین 150 تا 210 میلیون آیفون جدید در این مدت فروش داشته باشند.

تنها 10 درصد از دارندگان گوشی های هوشمند اپل می خواهند گوشی خود را به آیفون 13 ارتقا دهند

آیفون 13 با شکاف دوربین کوچکتری در بالای صفحه نمایش ، پنل با وضوح بالا (برای مدل های Pro) ، دوربین عقب بهبود یافته و پشتیبانی از تماس های ماهواره ای برای تماس های اضطراری عرضه می شود. جزئیات بیشتر در مورد ویژگی های تلفن های هوشمند جدید اپل در رویداد سه شنبه آینده ؛ 14 سپتامبر (23 سپتامبر) به طور رسمی اعلام می شود.

آیفون 14 بدون شکاف و برآمدگی ماژول دوربین عقب ارائه می شود

شرکت اپل سه شنبه آینده ؛ در 23 سپتامبر ، تلفن های هوشمند خود را از سری iPhone 13 ارائه می دهد. شایعات در مورد تلفن های این شرکت در سال آینده در حال حاضر در شبکه پخش شده است. این تلفن ها در سال 2022 در دسترس خواهند بود. یک مطلع معتبر به نام جان پروسر مدعی است که آیفون 14 از یک مدل طراحی کاملا جدید استفاده خواهد کرد. به گفته این منبع خبری ، آیفون 14 فاقد شکاف در بالای صفحه نمایش است و در عوض دارای یک سوراخ کروی نامرئی خواهد بود. یک تحلیلگر مشهور به نام مینگ چیکو در گزارش قبلی خود به این موضوع اشاره کرده بود. علاوه بر این ، پنل پشتی گوشی های هوشمند اپل در سال آینده هیچ برجستگی نخواهد داشت. در واقع ، برای اولین بار از زمان عرضه اولین نسل iPhone SE ، ماژول دوربین بالاخره با پنل پشتی گوشی تراز می شود.

تنها 10 درصد از دارندگان گوشی های هوشمند اپل می خواهند گوشی خود را به آیفون 13 ارتقا دهند

به گفته جان پروسر ، آیفون 14 مجهز به قاب تیتانیوم و کلیدهای تنظیم صدا با گوشه های گرد (مشابه مدل استفاده شده در iPhone SE) خواهد بود. بلندگو و میکروفون در پایین گوشی از جلوپنجره استفاده می کنند. بنابراین ، ایده فعلی آرایه ای از ردیف ها از سوراخ های دایره ای به بیرون پرتاب می شود.

طبق شایعات قبلی ، سری آیفون 14 شامل 3 گوشی هوشمند مختلف خواهد بود. بنابراین ، نسخه فشرده آیفون ، با نام iPhone 14 Mini ، منتشر نخواهد شد. زیرا استقبال مشتریان از آیفون های کوچک اپل بسیار کمتر از پیش بینی شرکت است.

تنها 10 درصد از دارندگان گوشی های هوشمند اپل می خواهند گوشی خود را به آیفون 13 ارتقا دهند. این تلفن برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.