منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعمیر صفحه نمایش Galaxy Z Fold 3 یا Z Flip 3 هنوز گران است ، اما ارزان تر از قبل است

تعمیر صفحه نمایش Galaxy Z Fold 3 یا Z Flip 3 هنوز گران است ، اما ارزان تر از قبل است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعمیر صفحه نمایش Galaxy Z Fold 3 یا Z Flip 3 هنوز گران است ، اما ارزان تر از قبل است

امروز خبری برای طرفداران و علاقه مندان به تلفن های هوشمند تاشو سامسونگ منتشر شد. خبر خوب برای طرفداران این تلفن های هوشمند این است که هزینه تعویض نمایشگر معیوب در این تلفن های هوشمند ارزان تر از هزینه تعویض نمایشگر نسل قبلی خواهد بود.

اما برخی از خبرهای بد برای کاربران این تلفن های هوشمند وجود دارد که معتقدند تعویض نمایشگر معیوب تلفن های هوشمند جدید با گوشی تاشو همچنان بسیار گران خواهد بود.

تعویض نمایشگر داخلی بزرگ Samsung Galaxy Z Fold 3 حدود 480 دلار هزینه خواهد داشت. البته تعویض نمایشگر خارجی این دستگاه ارزانتر است و تنها 150 دلار هزینه خواهد داشت. طبق قیمت گذاری رسمی سامسونگ ، قیمت تعویض نمایشگر خارجی و داخلی گوشی هوشمند آخرین نسل گوشی تاشوی Z Fold2 به ترتیب 550 و 140 دلار است.

در مورد گوشی هوشمند Galaxy Z FLIP 3 ، هزینه تعویض صفحه داخلی معیوب 370 دلار و هزینه تعویض صفحه نمایش کوچک خارجی این دستگاه 100 دلار خواهد بود. لازم به ذکر است که هزینه گوشی هوشمند Galaxy Z Flip 5G به ترتیب 500 و 100 دلار بود.

لازم به ذکر است که تعمیر صفحه های داخلی و خارجی گوشی های هوشمند Galaxy Z Fold 3 یا Z Flip 3 و جایگزینی آنها با نسخه اصلی هزینه بیشتری خواهد داشت (600 دلار جایگزین نمایشگر داخلی و 140 دلار جایگزین نمایشگر خارجی).

تعمیر صفحه نمایش Galaxy Z Fold 3 یا Z Flip 3 هنوز گران است ، اما ارزان تر از قبل است

بنابراین ، امکان جایگزینی این صفحه ها با قطعات ارزان تر وجود دارد. شایان ذکر است که مصرف کنندگان می توانند با خرید سرویس پشتیبانی سامسونگ به نام Samsung Care +، تلفن هوشمند خود را تضمین کنند.

کاربرانی که این تلفن های هوشمند را از قبل خریداری کرده اند ، به طور خودکار اشتراک 12 ماهه رایگان این سرویس را دریافت می کنند. شایان ذکر است که کاربران این تلفن های هوشمند دارای تاشو ، به دلیل هزینه های زیاد برای تعمیر و تعویض صفحه نمایش خود ، می توانند اشتراک سرویس ذکر شده را تا 3 سال تمدید کنند.

قیمت ماهانه سرویس فوق 13 دلار است. با خرید این سرویس ، برخی از تعمیرات هزینه ای برای کاربر نخواهد داشت و هزینه تعویض صفحه نمایش این دستگاه ها به 250 دلار کاهش می یابد. طرفداران و کاربران این تلفن ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنند Samsung Care + توصیه به.

اگر کنجکاو هستید بدانید که تعمیر و جایگزینی نمایشگر معیوب در گوشی های هوشمند سامسونگ با یک تاشو بسیار گران و گران قیمت است ، می توانید ویدیوی منتشر شده در این خبر را مشاهده کنید. با تماشای این ویدئو به این نتیجه خواهید رسید که تعویض صفحه نمایش این دو گوشی با یک تاشو کار آسانی نیست.

تعمیر صفحه نمایش Galaxy Z Fold 3 یا Z Flip 3 هنوز گران است ، اما ارزان تر از قبل است

پست تعمیر صفحه نمایش Galaxy Z Fold 3 یا Z Flip 3 هنوز گران است ، اما ارزان تر از قبل ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.