منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تصاویر منتشر شده برای محافظت از لنز دوربین پرچمدار سری گلکسی اس 22 سامسونگ

تصاویر منتشر شده برای محافظت از لنز دوربین پرچمدار سری گلکسی اس 22 سامسونگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصاویر منتشر شده برای محافظت از لنز دوربین پرچمدار سری گلکسی اس 22 سامسونگ

سال 2021 رو به پایان است و اکنون همه نگاه ها به محصولات مدرن موجود در سال 2022 است. انتظار می رود سامسونگ سال جدید را با ارائه Galaxy S21 FE در ژانویه آغاز کند. سپس احتمالاً در فوریه 2022 پرچمداران سری گلکسی اس 22 معرفی خواهند شد. چندین تصویر به تازگی فاش شده طراحی این گوشی ها را بیشتر تایید می کند.

تصویری که توسط یک مخبر به نام Tipster Teme به اشتراک گذاشته شده است، محافظ های لنز ارائه شده برای 3 گوشی در خانواده گلکسی S22 را نشان می دهد.

این تصاویر مطابق با شایعاتی است که گلکسی اس 22 و گلکسی اس 22 پلاس به دوربین عمودی با موقعیت عمودی مجهز شده اند و گلکسی اس 22 اولترا از چهار سنسور دوربین و سیستم فوکوس لیزری استفاده خواهد کرد.

تصاویر لو رفته قبلی از گلکسی اس 22 و گلکسی اس 22 پلاس نشان داد که این گوشی ها طراحی پنل پشتی را در مدل های نسل قبلی حفظ خواهند کرد. تنها تفاوت این است که ماژول دوربین با سایر قسمت های گوشی یکپارچه نیست. به نظر می رسد سیستم دوربین نیز ارتقا یافته و شامل یک سنسور جدید 50 مگاپیکسلی و یک لنز تله فوتو 10 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3 برابر است.

تصاویر منتشر شده برای محافظت از لنز دوربین پرچمدار سری گلکسی اس 22 سامسونگ

تصویر محافظ لنز دوربین سری گلکسی اس 22 سامسونگ

گلکسی اس 22 اولترا بدیهی است که ماژول دوربین جزیره را از دست خواهد داد و لنز دوربین مستقیماً در پشت تلفن نصب خواهد شد. طبق شایعات، این دوربین از رزولوشن مشابه Galaxy S21 Ultra استفاده خواهد کرد. اما سامسونگ احتمالا از 3 سنسور جدید استفاده خواهد کرد.

یک مخبر به نام Ice Universe تصاویر و ویدیوهایی را در لایه های امنیتی گوشی آپلود کرده است. این تصاویر گزارش‌هایی را تایید می‌کنند که گلکسی اس 22 اولترا از طراحی جعبه‌ای شبیه به گلکسی نوت استفاده می‌کند و دو مدل دیگر بدنه‌ای با گوشه‌های گرد، نسبت تصویر کوتاه‌تر و لبه‌های باریک و یکنواخت خواهند داشت.

تصاویر منتشر شده برای محافظت از لنز دوربین پرچمدار سری گلکسی اس 22 سامسونگ

فیلم های محافظ برای Galaxy S22، Galaxy S22 Plus و Galaxy S22 Ultra

اطلاعات قبلی نشان می داد که گلکسی اس 22 اولترا، گلکسی اس 22 پلاس و گلکسی اس 22 به ترتیب به صفحه نمایش های 6.8، 6.55 و 6.06 اینچی مجهز خواهند شد. گلکسی اس 22 اولترا برخلاف مدل قبلی خود به یک درگاه مخصوص حمل قلم S مجهز خواهد شد. این به سامسونگ کمک می کند تا مشتریانی را که سری گلکسی نوت خریداری می کنند جذب کند.

تصاویر حفاظتی از لنزهای دوربین های سری گلکسی اس 22 سامسونگ منتشر شد که اولین بار در اخبار فناوری و موبایل منتشر شد.