منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تصاویر مفهومی گوشی هوشمند Samsung Galaxy Z Fold Note با طراحی ترکیبی منتشر شده است

تصاویر مفهومی گوشی هوشمند Samsung Galaxy Z Fold Note با طراحی ترکیبی منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصاویر مفهومی گوشی هوشمند Samsung Galaxy Z Fold Note با طراحی ترکیبی منتشر شده است

اخیراً یک طرح مفهومی جدید برای سری Galaxy Z Fold سامسونگ به صورت آنلاین منتشر شده است. این مفهوم کاملاً بلند پروازانه به نظر می رسد و احتمالاً هرگز به یک محصول واقعی تبدیل نخواهد شد. این گوشی مجهز به یک صفحه نمایش تاشو خارجی است که می تواند به دور لولا بچرخد و از شیار خاصی برای حمل S Pen استفاده می کند. این تلفن هوشمند شبیه مدل های فعلی Galaxy Z Fold 3 یا Galaxy Note 20 Ultra نیست. اما به شکلی غیر متعارف سعی می کند این دو گوشی را با هم ترکیب کند.

این طرح مفهومی توسط شخصی با Technizo Concept ID طراحی شده است و بر اساس تعداد انگشت شماری از مدل های موجود در وب سایت LetsGoDigital طراحی شده است. کارشناسان وب سایت LetsGoDigital نیز طرح های خود را از اختراعات ثبت شده توسط سامسونگ گرفته اند. بررسی این تصاویر نشان می دهد که دستگاهی که Galaxy Z Fold Note نامیده می شود ، از نمایشگر تاشو خارجی به جای پیکربندی نمایشگر دوگانه استفاده می کند.

طراحی مفهومی جدید یکی از غیر عملی ترین مدل های طراحی تا به امروز برای Galaxy Z Fold است

در طراحی مفهومی جدید نشانه هایی از طراحی غیر سنتی وجود دارد. به عنوان مثال ، صفحه پشتی حتی نازک تر از جلد Galaxy Z Fold 3 است. طراحی این مانیتور بیشتر شبیه یک ایده آینده نگرانه است. اما باز کردن آن به شکل گیری یک صفحه نمایش بزرگتر به اندازه یک تبلت کمک می کند.

تصاویر مفهومی گوشی هوشمند Samsung Galaxy Z Fold Note با طراحی ترکیبی منتشر شده است

قلم S Pen به راحتی قابل دسترسی نیست و به عبارت دقیق تر ، زمانی که Galaxy Z Fold Note بسته است ، دسترسی به آن امکان پذیر نیست. با قرار دادن دستگاه در حالت بسته ، این درگاه بین دو طرف قاب گوشی بسته می شود. بنابراین ، حذف قلم تنها پس از باز شدن مجدد گوشی امکان پذیر خواهد بود. این پدیده عمدتا نشان می دهد که قلم S در درجه اول برای استفاده در آغوش باز طراحی شده است و تجربه کاربری Stylus به طور کامل برای قالب طراحی تاشو بهینه نشده است.

تصاویر مفهومی گوشی هوشمند Samsung Galaxy Z Fold Note با طراحی ترکیبی منتشر شده است

خوشبختانه ، این مفهومی بر اساس حق ثبت اختراع ثبت شده در سال گذشته است. این طرح ، مانند بسیاری از اختراعات دیگر ، احتمالاً نشان دهنده برنامه های واقعی سامسونگ برای بازار ابزارهای تاشو نیست. در واقع ، این مدل ممکن است فقط یک مفهوم عجیب باشد که سامسونگ مدتی است در حال بررسی آن است. البته ممکن است تصاویر فوق متعلق به هدست نسل جدید Galaxy Z Fold Note با طراحی ترکیبی باشد. با این حال ، چنین فرضیه ای غیر منتظره خواهد بود.

تصاویر مفهومی گوشی هوشمند Samsung Galaxy Z Fold Note با طراحی ترکیبی منتشر شده است که برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر می شود.