منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تصاویر زنده از گوشی هوشمند شیائومی 12 در اینترنت منتشر شده است

تصاویر زنده از گوشی هوشمند شیائومی 12 در اینترنت منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصاویر زنده از گوشی هوشمند شیائومی 12 در اینترنت منتشر شده است

طبق رویه سنتی شیائومی، گوشی هوشمند شیائومی 12 قرار است اوایل سال آینده عرضه شود. اما این موضوع هنوز تایید نشده است و طبق اطلاعاتی که در چند هفته اخیر به بیرون درز کرده است، احتمالا این گوشی هوشمند زودتر از همیشه عرضه خواهد شد. در واقع انتشار جدیدترین تصاویر زنده در شیائومی 12 نشان دهنده عرضه آتی این گوشی است.

تصاویر اصلی به اشتراک گذاشته شده در Weibo. کاربر را هنگام استفاده از تلفن هوشمند در مترو مشخص می کند. برای اینکه طراحی بدنه گوشی از چشمان کنجکاو کاربران پنهان بماند، دستگاه در یک قاب محافظ قرار داده شده است. متأسفانه، کیس به خوبی کار می کند و تصاویر فاقد جزئیات قابل توجه هستند. دستگاه احتمالا کمی کشیده تر از حد معمول به نظر می رسد. پدیده ای که امکان استفاده از نمایشگری با نسبت تصویر کشیده را نشان می دهد. با این حال، زاویه عکس ممکن است دستگاه را کشیده تر به نظر برساند.

گزارش های قبلی استفاده از یک مدل طراحی با نسبت صفحه نمایش به بدنه بسیار بالا و دهانه کروی کوچک برای دوربین سلفی را پیشنهاد کرده اند. شیائومی همچنین 12 تاییدیه از اداره ملی استانداردهای هند (BIS) دریافت کرد. پدیده ای که نشان از آماده شدن این گوشی برای ارائه رسمی در هفته های آینده دارد.

تصاویر زنده از گوشی هوشمند شیائومی 12 در اینترنت منتشر شده است تصاویر زنده از گوشی هوشمند شیائومی 12 در اینترنت منتشر شده است

تصاویر احتمالی شیائومی 12

تصاویر زنده از گوشی هوشمند شیائومی ۱۲ منتشر شده در اینترنت اولین بار در اخبار فناوری و موبایل پدیدار شد.