منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تصاویری از گوشی هوشمند پوسته ای آینده هوآوی با طراحی پوسته ای شکل منتشر شده است

تصاویری از گوشی هوشمند پوسته ای آینده هوآوی با طراحی پوسته ای شکل منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصاویری از گوشی هوشمند پوسته ای آینده هوآوی با طراحی پوسته ای شکل منتشر شده است

بدون شک روند عرضه گوشی های هوشمند هواوی در بازار نسبت به 1 سال قبل تغییر کرده است. این سازنده چینی در بحبوحه سخت ترین تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده با چالش های جدی مواجه است. با این حال حداقل در زمینه گوشی های هوشمند تاشو هنوز امیدی به بازگشت هواوی وجود دارد. چند روز پیش اطلاعاتی منتشر شد که نشان می داد این شرکت در حال کار بر روی توسعه یک گوشی هوشمند جدید با پوسته است. بر اساس اطلاعات جدید، این دستگاه احتمالا از مدل طراحی مشابه بدنه، مشابه گوشی های هوشمند سری موتورولا ریزر و سامسونگ گلکسی زد فلیپ استفاده خواهد کرد.

اطلاعات جدید بر اساس اظهارات منابع صنعتی از Zhaoli Technology است. این شرکت در زمینه تولید سخت افزار برای گوشی های هوشمند تخصص دارد. جزئیات جدید نشان می دهد که گوشی هوشمند بعدی با پوسته تاشو هوآوی از طراحی نسل بعدی لولاها بهره خواهد برد.

Zhaoli Technology زمان زیادی را صرف توسعه لولای جدید کرده است و ادعا می کند که سازنده گوشی های هوشمند آماده ارائه محصولات مجهز به لولا است. در این میان اگرچه نام شرکت ذکر نشده است. اما این برند گوشی هوشمند به احتمال زیاد هوآوی خواهد بود.

همانطور که قبلا ذکر شد؛ اوایل این هفته شایعاتی مبنی بر یک گوشی هوشمند جدید با گوشی تاشو هوآوی منتشر شد. این گوشی مکانیزم تاشو پوسته ای دارد و به لولای جدیدی مجهز خواهد شد. علاوه بر این، ویجت از اجزای کمتری استفاده می کند و طراحی آن بسیار ساده تر است. این باعث کاهش هزینه دستگاه می شود و در عین حال قابلیت اطمینان آن را بهبود می بخشد.

تصاویری از گوشی هوشمند پوسته ای آینده هوآوی با طراحی پوسته ای شکل منتشر شده است

گوشی تاشو جدید هوآوی با مدل طراحی جدید که احتمالا مکانیزم صدفی شکل دارد. مفید خواهد بود. این گوشی هوشمند دارای قالب طراحی کوچک است و با مدل های رنگی متفاوت و جدید روانه بازار می شود. این پست که در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده است حاوی چندین تصویر جدید از این دستگاه است. با این حال، تعیین دقت تصاویر لو رفته کار آسانی نیست.

طبق آخرین گزارش ها، تولید انبوه گوشی هوشمند تاشوی آینده هواوی از ابتدای سال جاری آغاز شده است. این بدان معنی است که ویجت احتمالاً زودتر از حد انتظار ارائه می شود. افتتاح این گوشی در دسامبر سال جاری به طور کامل منتفی نیست. اما معرفی آن در ژانویه 2022 دور از دسترس نخواهد بود. سرمایه گذاری هواوی در دستگاه های تاشو علیرغم تمام مشکلاتی که این برند چینی هنگام عرضه گوشی های هوشمند خود با آن مواجه است. قطعا جالب به نظر می رسد.

تصاویری از گوشی هوشمند پوسته ای آینده هوآوی با طراحی پوسته ای شکل منتشر شده است

فضای رقابتی در بازار دستگاه های تاشو در سال 2022 بسیار شدید و نفس گیر خواهد بود

در سال 2022، فضای رقابتی در بازار چین قطعا تشدید خواهد شد. شرکت هایی مانند OppoVivo در حال حاضر روی توسعه گوشی های هوشمند تاشو خود کار می کنند. اوپو احتمالاً در آخرین مراحل توسعه اولین گوشی هوشمند تاشو خود است. این برندها ذائقه مشتریان را تغییر می دهند و بازاری را به اشتراک می گذارند که در حال حاضر تحت سلطه سامسونگ است. آنها با یکدیگر رقابت خواهند کرد. با وجود رقیب بسیار قدرتمندی مانند سامسونگ، دیگر تازه واردان به بازار گوشی های تاشو کار سختی برای مبارزه با غول کره ای خواهند داشت. سامسونگ در آستانه ورود به نسل چهارم دستگاه های تاشو خود است و با عرضه هر نسل جدید از این گجت ها شاهد کشف دستاوردهای بزرگ و قابل توجهی هستیم.

گوشی هوشمند صدفی شکل هوآوی اولین بار در اخبار فناوری و موبایل منتشر شد.