منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین کاربری که مشخصات مدل های تبلت جدید Xiaomi Mi Pad 5 را ارائه می دهد

بهترین کاربری که مشخصات مدل های تبلت جدید Xiaomi Mi Pad 5 را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کسانی که روند فناوری را در مورد قیمت شیائومی با جزئیات بیشتری دنبال می کنند ، خدمات زیادی را در سری جدید تبلت شیائومی Mi Pad 5 پیدا خواهند کرد. اطلاعات جدیدی در مورد این تبلت فاش شده است.

آخرین نشت ها عمدتا سه مدل را با لذت Mi Pad 5 از بین برده است. گفته می شود که ما از معرفی آنها بسیار خوشحال هستیم ، که ده مدل معروف عملکردی هستند که دارای مشخصات لاکی هستند.

کلیه مدلهای مدل را تخصصی کنید

در شبکه اجتماعی چینی Weibo ، یک افشاگر مشهور مشارکت مطمئنی دارد که در مورد پارامترهای هر سه تبلت از سری جدید شیائومی Mi Pad 5 می نویسد.

شیائومی Mi Pad 5
سرقت ادبی یکبار مشخصات و طراحی میز را ارائه می دهد.

بهترین رایانه رایانامه متصل به CPU Qualcomm Snapdragon 870 5G با هم ال سی دی IPS 10.95 PS نمایش با 2K محلول و نرخ تازه سازی 120 هرتز. خیاطی پیدا می کنیم 48 مگاپیکسل فیلمبردار ارشد ، 8720 میلی آمپر ساعت باتری ، 67 وات پر کردن یا حذف اثر انگشت در کنار شارژ.

مدل میان رده برای اطلاعات به روز در پردازنده قبلی ، Snapdragon 870 ، بدون پشتیبانی از دستگاه های تلفن همراه به روز می شود. جابجایی فیلمبردار اصلی از پایین 12 مگاپیکسل، avšak 67 W nabíjanie همچنان محافظت می شود.

بهترین کاربری که مشخصات مدل های تبلت جدید Xiaomi Mi Pad 5 را ارائه می دهد

آخرین مدل سوم با کمترین قیمت دارای پردازنده خواهد بود کوالکام اسنپدراگون 860، opäť 2K طوری نمایش بده 120 هرتز،، 12 مگاپیکسل سنسور اصلی a 33 وات شارژ مجدد من اشاره می کنم که یک تنبلی در مورد حدس و گمان و منحصر به فرد بودن غیر رسمی وجود دارد که می توان آن را تغییر داد.

Leakster همچنین تبلت ناشناخته را از مجموعه Redmi ، که دارای کمترین پردازنده در مقایسه با سه گانه امروز و Snapdragon 768G است ، تغییر داد. به اطرافیان خود اطلاع دهید که موسیقی کلیه دیگری خواهد بود.

Pokiaľ ta dad sprava zaujala و اگر می خواهید اولین کسی باشید که وب سایت ما را به درستی دنبال می کنید ، می خواهید از همه محصولات جدید مطلع شوید ، به گروه دوستان ما در فیس بوک بیایید و ما انتخاب مقالات جالب را به صندوق پستی ایمیل شما می پذیریم.

مقاله جدیدترین ابزاری که مشخصات مدلهای طرح جدید Xiaomi Mi Pad 5 را ارائه می دهد ، که بیشترین انتشار در امروز با شیلئومی است.