منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بروزرسانی جدید سامسونگ گلکسی A52 قابلیت های RAM Plus را به این گوشی اضافه می کند

بروزرسانی جدید سامسونگ گلکسی A52 قابلیت های RAM Plus را به این گوشی اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بروزرسانی جدید سامسونگ گلکسی A52 قابلیت های RAM Plus را به این گوشی اضافه می کند

اگرچه ویژگی RAM Plus یکی از موارد برجسته در لیست تغییرات رابط کاربری One UI 4.0 بود. اما این ویژگی بخشی از بسته به روزرسانی اندروید 12 سامسونگ نیست. غول کره ای این ویژگی را در چندین تلفن هوشمند مجهز به سیستم عامل Android 11 فعال کرده است ، از جمله Galaxy Z Fold 3 ، سری Galaxy S21 ، Galaxy M52 و 2 عضو از خانواده Galaxy A52 ، از جمله Galaxy A52 5G و Galaxy A52s 5G.

در حال حاضر مدل 4G گوشی هوشمند Galaxy A52 با انتشار یک به روزرسانی در اوایل امروز ، ویژگی RAM Plus را نیز دریافت کرد. سیستم عامل جدید دارای شماره نسخه A525FXXU4AUI3 است و شامل رفع اشکال امنیتی در ماه اکتبر و رفع بیش از 60 آسیب پذیری است.

اگر با ویژگی RAM Plus آشنایی ندارید ؛ در این مورد ، باید بدانید که این ویژگی یک نوع RAM مجازی است که اخیراً محبوبیت قابل توجهی در بین گوشی های اندرویدی پیدا کرده است. این ویژگی اساساً بخشی از فضای خالی حافظه داخلی گوشی را به عنوان RAM ذخیره می کند. ظرفیت RAM مجازی در Galaxy A52 4 گیگابایت است.

بروزرسانی جدید سامسونگ گلکسی A52 قابلیت های RAM Plus را به این گوشی اضافه می کند

RAM Plus در حال حاضر در Samsung Galaxy A52 در دسترس است

به عبارت دیگر ، این تکنیک نوعی صفحه بندی حافظه نامیده می شود (این ویژگی به طور گسترده با نام Swap شناخته می شود). این پدیده اساساً وانمود می کند که سیستم عامل RAM بیشتری نسبت به آنچه که در حال حاضر است ، دارد. بنابراین وقتی سخت افزار RAM پر شد ؛ برنامه هایی که کار خاصی انجام نمی دهند ؛ آنها به حافظه داخلی دستگاه منتقل می شوند. به این ترتیب ، برنامه های مورد نظر برای کار در رم بارگیری می شوند. همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ؛ این روش با حافظه سریع بهترین عملکرد را ارائه می دهد. البته ، فناوری RAM مجازی ده ها سال است که با هارد دیسک های گردان کار می کند. حافظه هایی که بسیار کندتر از فلش مموری های مدرن هستند.

به روز رسانی جدید سامسونگ گلکسی A52 RAM Plus را به گوشی اضافه می کند ، اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.