منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برخلاف گلکسی اس 22 اولترا، سامسونگ گلکسی فولد 4 دارای درگاه قلم S نخواهد بود.

برخلاف گلکسی اس 22 اولترا، سامسونگ گلکسی فولد 4 دارای درگاه قلم S نخواهد بود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برخلاف گلکسی اس 22 اولترا، سامسونگ گلکسی فولد 4 دارای درگاه قلم S نخواهد بود.

اطلاعات فاش شده از اکثر منابع خبری موثق نشان می دهد که گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا طراحی مشابه سری گلکسی نوت و قلم داخلی خواهد داشت. اکنون تقریباً قطعی است که گوشی های سری گلکسی نوت دیگر وارد بازار نخواهند شد. جانشین گلکسی زد فولد 3 دومین گوشی سامسونگ خارج از سری نوت با پشتیبانی از قلم است. از طرفی بعید به نظر می رسد که این گوشی دارای اسلات مخصوص S Pen باشد.

نمونه های اولیه نسخه جدید Galaxy Z Fold فاقد قلم S هستند

گفته می شود که یک خبرچین به نام Navarre Lanzuk دارای یک پورت S Pen ویژه در نمونه اولیه Galaxy Z Fold 4 است. وی واکنش نشان داد و چنین اظهاراتی را تکذیب کرد. به گفته وی، هیچ یک از نمونه های اولیه یا مدل های از پیش ساخته شده این گوشی، دارای درگاه مخصوص برای قلم اس پن نیستند. البته این موضوع احتمال وجود درگاه قلم در گلکسی زد فولد 4 را رد نمی کند و ظاهرا تصمیم نهایی در مارس سال آینده گرفته خواهد شد.

یک منبع اثبات نشده ادعا می کند که Galaxy Z Flip 4 احتمالاً از قلم S نیز پشتیبانی می کند. موضوع ثبت اختراع اخیر نیز ذکر شده است. اما فعلاً توصیه می شود که با شک و تردید به صحت موضوع نگاه کنید.

برخلاف گلکسی اس 22 اولترا، سامسونگ گلکسی فولد 4 دارای درگاه قلم S نخواهد بود.

نسل بعدی گوشی های تاشوی سری گلکسی Z سامسونگ احتمالاً طراحی سبک تر و بادوام تری نسبت به مدل های فعلی خواهند داشت. این گوشی ها احتمالا از باتری با ظرفیتی برابر با مدل های نسل فعلی استفاده خواهند کرد.

فناوری دوربین زیر نمایشگر سامسونگ که برای اولین بار در گلکسی زد فولد 3 معرفی شد، ظاهراً تا حدودی نیز بهبود یافته است و احتمالاً شرکت کره ای از این فناوری برای نمایشگر خارجی گلکسی زد فولد 4 نیز استفاده خواهد کرد. جالب تر اینکه که گلکسی زد فولد 4 احتمالاً دارای سخت افزار دوربین فوق العاده ای خواهد بود. تمی که به این گوشی اجازه می دهد با بهترین گوشی های سال 2021 با دوربین های لذت بخش همتراز باشد.

پیش بینی می شود گلکسی زد فولد 4 در آگوست 2022 رونمایی شود.

Samsung Galaxy Z Fold 4 بر خلاف Galaxy S22 Ultra درگاهی برای S Pen نخواهد داشت، اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.